Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wisko Obraca Się Na Maxa Od Przekręcenia Kluczyka


DefSquad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem od czasu gdy wymieniali mi uszczelkę pod głowicą. Wcześniej nie było takiego problemu. Teraz obraca się zaraz po przekręceniu kluczyka i chodzi na najwyższych obrotach non stop (przed odpaleniem auta) po oczywiście też. Pomóżcie jutro to auto zrobi ponad tysiąc km i boję się że coś padnie po drodze!!!


Dodam że nie ma opcji aby go zatrzymać...nawet bałbym się dotknąć tego ręką przy tych obrotach...spróbowałem więc miekkim plastikiem i odrzuciło bez żadnego zawachania wiatrakiem...czyli padło tak????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to wentylator od klimy sie zalacza nie wiskoza...


Raczej to wentylator od klimy sie zalacza nie wiskoza...

nie wiem który czujnik jest za to odpowiedzialny, niech wypowie sie ktos bardziej rozgarniety w elektryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator...wentylator od klimy załacza się po odpaleniu auta i chodzi spokojnie w zależności czy klima chłodzi czy jest off a wisko startuje już od zapalenia kontrolek. W dodatku zapierd*** tak że aż własnych myśli nie słyszę...może mi się coś stać w trasie? Z tego co słyszałem wentylator od klimy mógłby spowodować więcej szkód niż uszkodzone wisko prawda czy mit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli od zapalenia kontrolek juz sie kreci to nie jest wisko tylko wentylator elektryczny. poczytaj jak dziala wisko i kiedy.

wracajac do twojego problemu to zobacz czy czasem mechanicy nie zapomnieli podlaczyc wtyczki do chlodnicy wody chyba 2 pinowa. nie wiem jaki masz silnik wogole wiec nie powiem ci za duzo. powinien byc na dole chlodnicywody strona kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 2.6 sedan rocznik 95...muszę iśc zobaczyć bo widziałem dziś na dole chłodnicy jakiś kabel...jak tak to dam rade go sam podłaczyć czy muszę coś demontować itp...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...