Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wisko Obraca Się Na Maxa Od Przekręcenia Kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taki problem od czasu gdy wymieniali mi uszczelkę pod głowicą. Wcześniej nie było takiego problemu. Teraz obraca się zaraz po przekręceniu kluczyka i chodzi na najwyższych obrotach non stop (przed odpaleniem auta) po oczywiście też. Pomóżcie jutro to auto zrobi ponad tysiąc km i boję się że coś padnie po drodze!!!


Dodam że nie ma opcji aby go zatrzymać...nawet bałbym się dotknąć tego ręką przy tych obrotach...spróbowałem więc miekkim plastikiem i odrzuciło bez żadnego zawachania wiatrakiem...czyli padło tak????

Opublikowano

Raczej to wentylator od klimy sie zalacza nie wiskoza...


Raczej to wentylator od klimy sie zalacza nie wiskoza...

nie wiem który czujnik jest za to odpowiedzialny, niech wypowie sie ktos bardziej rozgarniety w elektryce.

Opublikowano
  • Autor

Wentylator...wentylator od klimy załacza się po odpaleniu auta i chodzi spokojnie w zależności czy klima chłodzi czy jest off a wisko startuje już od zapalenia kontrolek. W dodatku zapierd*** tak że aż własnych myśli nie słyszę...może mi się coś stać w trasie? Z tego co słyszałem wentylator od klimy mógłby spowodować więcej szkód niż uszkodzone wisko prawda czy mit?

Opublikowano

jesli od zapalenia kontrolek juz sie kreci to nie jest wisko tylko wentylator elektryczny. poczytaj jak dziala wisko i kiedy.

wracajac do twojego problemu to zobacz czy czasem mechanicy nie zapomnieli podlaczyc wtyczki do chlodnicy wody chyba 2 pinowa. nie wiem jaki masz silnik wogole wiec nie powiem ci za duzo. powinien byc na dole chlodnicywody strona kierowcy

Opublikowano
  • Autor

Silnik 2.6 sedan rocznik 95...muszę iśc zobaczyć bo widziałem dziś na dole chłodnicy jakiś kabel...jak tak to dam rade go sam podłaczyć czy muszę coś demontować itp...?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.