Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rejestracja Auta Z Niemiec Po Najmniejszej Linii Oporu.


Mesiah

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa wyjścia albo bierzesz auto na lawete i czasowe tablice (potrzebne tylko dla diagnosty) albo robisz na czasowe tablice normalne OC (pózniej korekta numerów) druga opcja, jest tylko pozwoleniem na dojazd do Skp i powrót z niej, jest tez trzecia opcja, ale to juz pewnie wiesz jaka :)

Edytowane przez selekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie i paru niebieskich z miasta zdecyduję się na trzecią opcje:) przelew 500zł za recykling mogę zrobić od razu posiadając tylko dowód wpłaty? Czy muszę wpierw lecieć do WK?

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recykling oplacasz kiedy chcesz, ważne jest tylko potwierdzenie do WK, tu masz wzor

http://powiat-krotoszyn.bip.net.pl/?p=document&action=save&id=18748&bar_id=35410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Tobie Marcinie wiszę dobrego litra;] Jeszcze z raz i będzie trzeba wysłać.


Ok jestem po wizycie u diagnosty. Koleś jest normalnie do rany przyłóż. Powiedział, ze bez problemu zrobi mi przegląd na niemieckie tablice bo nr zgadza się z małym briefem. także 60 w kieszeni. Poza tym pierwszy przegląd 98zł a nie 160 jak wszędzie pisali. Więc jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym tutku na necie piszą , że 160


Aha wiecie ile dokładnie wezmą ode mnie w WK jak już wszystko załatwię i wpłacę 500 za recykling? Dowód + tablice + naklejka itp to jakieś 250zł prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezapowiedzianymi wydatkami (rozrząd + nowa chłodnica) muszę przesunąć o miesiąc rejestracje auta. Możecie mi powiedzieć czy możliwym jest abym po zrobieniu polskiego przeglądu na te niemieckie tablice mógł kupić oc na miesiąc? Ogólnie tak mówiła jedna kobieta która sprzedaje ubezpieczenia. Przypomnę , że kupując od handlarza już jedno oc na miesiąc było kupowane u niego w mieście.Teraz chciałbym wziąć u siebie drugi raz ale już na polski przegląd. Dobrze mnie poinformowano czy to jakieś bajki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenie, owszem, sprzedadzą Ci ale formalnie autem na nie ważnych tablicach jeździć nie możesz , w praktyce jak wiadomo wygląda to inaczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle chciałem wiedzieć:) W razie czego nie wiedziałem proszę pana tak?:) Pani od ubezpieczeń mówiła , że mogę.


Ogólnie po kilku kontrolach doszedłem do wniosku , że niebiescy to też ludzie. Jak się człowiek zachowuje jak trzeba i nie cwaniakuje to da się z nimi dogadać. Wyjątki zdarzają się u najmłodszych którzy dopiero zaczynają i nie wiedza gdzie ich miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale do niej nie dojdzie. Trzeba jeździć z głową. Poza tym kręcę się tylko po mieście jak muszę 30-40 km/h więc ryzyka nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak jest, Ty będziesz uważał a ktoś w Ciebie wjedzie.....tak czy inaczej ryzyk fizyk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego świadom. Po prostu muszę mieć auto na chodzie a nie mam wystarczająco dużo forsy na jego rejestracje. Nie stanę i nie bede płakał. Muszę jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...