Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Zmieniarka YATOUR problem z odtwarzaniem, charczenie w głośnikach


Desperooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podłączyłem ww zmieniarkę do rns d, kostka 8 pin + masa.

Dźwięk jest super po za tym że strasznie charczy w głośnikach tak jakby był przester.

Patrzyłem o opcjach, zmieniałem opcję i nic.

Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak przewiniesz piosenkę kilka sekund to przechodzi? Też to mam i znajomy to samo. Ale to tylko na niektórych nutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak przewiniesz piosenkę kilka sekund to przechodzi? Też to mam i znajomy to samo. Ale to tylko na niektórych nutach.

Nie przechodzi po przewinięciu. Będę reklamował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tu przypadkiem nie pojawia się problem współpracy z rnsd. U mnie jest to samo i ktoś z forum tez już miał przeboje z yatour i rnsd. Ogarnij jakiegoś elektryka bo obawiam się, ze reklamacja noc nie zalatwi bo to nie urządzenia problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tu przypadkiem nie pojawia się problem współpracy z rnsd. U mnie jest to samo i ktoś z forum tez już miał przeboje z yatour i rnsd. Ogarnij jakiegoś elektryka bo obawiam się, ze reklamacja noc nie zalatwi bo to nie urządzenia problem.

Ale wiesz na allegro na aukcji było jasno i wyraźnie napisane że ta zmieniarka współpracuje z rns d :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo współpracuje ale jest najwyraźniej jakiś zgrzyt w instalacji, ze pyka w glosnikach. Tzn słychać zakłócenia od silnika/ alternatora podczas pracy zwwlaszcza przy przyspieszaniu.

Z reszta zawsze mozna spróbować zwrócić i kupić inna może akurat będzie inaczej. U mnie jest nie ori instalacja wiec tutaj upatrywalem problemu ale jak widać cos jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...