Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

logi AFN - prośba o przejrzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest wielka prośba do doświadczonych Kolegów w temacie analizy logów.

Pacjent : A4 B5 AFN 1999, jakis rok temu wrzucony chip na @140 koni.

Ostanio czuje ze nie ma mocy + dymi dość solidnie przy wyższych obrotach.

Dodam ze : turbina czyszczona tydzien temu, nowa grucha turbiny i N75, nowe wężyki podcisnienia.

Zlogowalem dzis tylko grupe 10&11, wszystkie sugestie będą mile widziane

http://vaglog.rtnet.pl/log_182954.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_182955.html

Opublikowano

z logów wychodzi ze to seria . zrób jeszcze komplet logów .

Opublikowano
  • Autor

dzieki za opinie, dorobie logi i sie zgłosze ponownie

Opublikowano

z logów wychodzi ze to seria . zrób jeszcze komplet logów .

Z logow wychodzi ze jest tam program , tylko bardzo kiepski ;-)

Opublikowano
  • Autor

to program z "półki" wiec cudów nie ma co oczekiwać. Wszystko w sumie smiga niezle ...ale ostatnio cos przydymia

Opublikowano

Najpierw uzupełnij profil :wink:

Opublikowano

to program z "półki" wiec cudów nie ma co oczekiwać. Wszystko w sumie smiga niezle ...ale ostatnio cos przydymia

2 bary powietrza na @140 to musi dymić...

może wrzucisz grupe 01 to sie zobaczy czy dodali coś tej gnojówki na te 140 :)

Opublikowano

140km :) dobre sobie

zrób komplet logów

Opublikowano

Pewnie sporo dymu, a mocy jak będzie jakieś 125 KM to wszystko. Pogadaj z Damianem (autor postu powyżej) i myślę, że w dobrej cenie ogarnie Ci Twój samochód. Sam kiedyś miałem podobny program i tyle mi wyszło. Dokładnie 125 KM i chmura dymu. Jeżeli paliwa jest dużo, a powietrza mało to turbo będzie miało większe skłonności do zapieczenia. W końcu będzie sporo paliwa niedopalonego (czytaj czarny dym za samochodem).

Przerabiałem kiedyś ten temat. Jazda dalej na tym programie na pewno dobrze się nie przysłuży silnikowi. Wbrew powszechnym opiniom, kiepski program nie oznacza tylko, że nie został należycie wykorzystany potencjał silnika i podzespołów. Takie programy mogą powodować:

-zapieczenie turbosprężarki (koszt 100-300 zł za czyszczenie)

-uszkodzenie dwumasu (sprzęgło+dwumas+robota= około 2000 zł)

- zabicie turbosprężarki( używka 700-1000 zł. Wszystko zależy od stanu)

Przemyśl sobie to co napisałem.

Edytowane przez tomasz102

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.