Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A5 8T S-LINE 2.0TFSI+ ABT S5-Look Eibach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Niedawno przyciemniłem lekko szyby, tył trochę ciemniej, przód delikatnie. I tak wyszło ciemno, czarne wnętrze, niska linia okien i wydaje się, że jest mocno przyciemnione.

Wpadło też pełne oświetlenie wnętrza LED. Teraz łącznie z oryginalnym pakietem podświetlenia jest bardzo jasno, ale i przyjemnie.
W najbliższym czasie zabieram się za korektę lakieru po zimie (a to już czerwiec :wallbash: ) i powłokę ceramiczną Duragloss'a. cheesy.gif, ale to muszę wziąć z 2-3 dni urlopu wink.gif i nie ma kiedy

A5_6.jpg

Opublikowano

Jest ok z tym przyciemnieniem .

Opublikowano

jest koks :) genialnie wygląda :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wreszcie znalazłem czas i zrobiłem upragnioną (po roku czasu) korektę lakieru.
Całość zajęła ponad 22h co i tak na słabą maszynę DAS-6 jest dobrym wynikiem. Mycie-odsmolenie-glinkowanie-mycie-korekta-IPA oraz wisienka na torcie czyli cleaner oraz powłoka ceramiczna Duragloss Ceramic Coating. Wg opisów powinna wytrzymać dwa lata, jak przetrwa zimę będę zadowolony. Lakier dostał wspaniałej szklistości, mycie to tylko spłukanie wodą i wszytko ładnie schodzi.
Zdjęcia nie oddają efektu na żywo.

audi1.jpg
audi2.jpg
audi5.jpg
audi6.jpg
audi7.jpg
audi8.jpg

Opublikowano

:banan:

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Efekt na duży plus:)

Opublikowano

Jest bajka. Tylko wydech na dwie str bym dał :- ))

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki.

Wydech jest w planach, ale na razie inne wydatki trochę go blokują. Ale będzie, będzie. Jeszcze zawias najprawdopodobniej wpadnie - chyba Eibach.

A z nowości to w związku z tym, że padł głośnik w drzwiach zrobiłem upgrade o nowe głośniki Focal ISS200 na dystansach z MDF oraz dodatkowe wysokotonowe w słupki. Wszystko na zwrotnicach. Jakość dzwięku poprawiła się zdecydowanie. Mam obecnie 3G z ASS, czyli 10 głośników z subwooferem. Tył prawie całkowicie zredukowałem, zestaw Focal'a + sub na prawdę fajnie grają. Polecam takiego moda. Fabryczny wzmacniacz daje radę pod te głośniki - jest znacznie lepiej.


Długo się nic nie działo, zima brak czasu itd.
Wpadły na wiosnę nowe opony 255/35/19 Uniroyal Rainsport 3, w miarę rozsądne cenowo, na wodzie trzymają jak wściekłe, a na suchym dotychczas nic złego nie mogę powiedzieć, może są trochę głośne, ale nie ma tragedii. Wyglądają przy tym rewelacyjnie. ;D

uniroyal_19_1.jpg

Wreszcie również zamontowałem wydech i dyfuzor od S5, które leżały pół roku w garażu czekając na montaż. Teraz tył S5 wreszcie dopełnia przód. :D

wydechS5.jpg

Edytowane przez adamtower

Opublikowano

pięknie jest !!

Opublikowano

Pięknie się prezentuje.

Program był lub ty robiłeś?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak co roku wpadła pełna korekta lakieru, nowa maszynka polerska Krauss P7 spisała się rewelacyjnie, pasty Menzerna oraz ceramika Duragloss'a  ;D Wyszło pięknie.
Wgrałem również mapy 2017 do navi  8)

 

20170618_085103.jpg

 

20170618_085242.jpg

Opublikowano

Swieci się mega ?

Opublikowano

Jaki dawałeś cleaner przed ceramiką bo ten dedykowany Duragloss Squeaky Clean praktycznie nigdzie nie jest dostępny.

Opublikowano
Dnia 18.06.2017 o 10:41, adamtower napisał:

Jak co roku wpadła pełna korekta lakieru,

Masz tam jeszcze coś lakieru jak co roku pełną korektę robisz ? :huh:

 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, FilemonKot napisał:

Jaki dawałeś cleaner przed ceramiką bo ten dedykowany Duragloss Squeaky Clean praktycznie nigdzie nie jest dostępny.

Duragloss Squeaky Clean - miałem jeszcze zapas z zeszłego roku :)

 

3 minuty temu, TOM3K napisał:

Masz tam jeszcze coś lakieru jak co roku pełną korektę robisz ? :huh:

 

Pełna, to za dużo powiedziane. Lakier cały rok utrzymuje w świetnej kondycji, więc tak naprawdę przez korektę uważam tylko odświeżenie i pozbycie się delikatnych rysek po zimie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Założone sprężynki Eibach. Po przejechaniu dopiero ok 1tyś km siadło ok 2cm z przodu i 2.5cm z tył. Komfort na plus.

eibach1.jpg

eibach3.jpg

 

 

Opublikowano

Kiedy sprzedajesz? :D

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Bristol napisał:

Kiedy sprzedajesz? :D

Hehe, próbowałem sprzedać przez jakiś czas, ale ostatnio odpuściłem, zostawiam bo szkoda mi sprzedać dobrego auta po cenie złomu od handlarzy. Jak się trafi ktoś chętny to sprzedam. Bardziej z kaprysu, bo po 3 latach troszkę się znudziła i syn mi wyrósł, ale i tak jest super autem, więc nie ma ciśnienia.

Opublikowano
9 minut temu, adamtower napisał:

Hehe, próbowałem sprzedać przez jakiś czas, ale ostatnio odpuściłem, zostawiam bo szkoda mi sprzedać dobrego auta po cenie złomu od handlarzy. Jak się trafi ktoś chętny to sprzedam. Bardziej z kaprysu, bo po 3 latach troszkę się znudziła i syn mi wyrósł, ale i tak jest super autem, więc nie ma ciśnienia.

pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.