Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samsung S3 szybka


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam szybki do s3 razem z całym kompletem. Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce na alle lub jakiś sprawdzony sklep internetowy.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie w s3 wymieniałem już 2 razy samą szybkę i raz cały wyświetlacz. Wymiana szybki w Krakowie kosztuje 200zł i w większości serwisów/komisów to robią (ceny wszędzie podobne). A za wymiane całego wyświetlacza wraz z bebechami (w zasadzie z telefonu zostaje sama tylna pokrywka baterii) zapłaciłem 500zł brutto w serwisie samsunga - sądzę że w Słupsku taki serwis znajdziesz i cena będzie podobna (dzwoniłem do trzech serwisów samsunga w Krakowie i wszędzie stawka wynosiła 500zł brutto). Samemu raczej za wymianę szybki bym się nie brał bo łatwo uszkodzić wyświetlacz podczas odklejania od niego szybki - trzeba to robić grzejąc go, bo między szybką a wyświetlaczem jest klej. Jak telefon masz firmowy to raczej wolał bym na twoim miejscu wymienić cały wyświetlacz i odbić od 500zł VAT. Nie wiem może mam złudzenie ale po wymianie całego wyświetlacza z bebechami telefon jakoś tak odżył. No i oczywiście trzeba brać pod uwagę że samsung nie sprzedaje samych szybek więc szybka będzie chińska i raczej średniej jakości (wiem bo miałem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...