Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kierownica z multi funkcją problem


tomajmycha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z moją kierą multi taką jak tu:

http://moto.allegro.pl/item436815219_air_bag_audi_a4_a6_a8_tt_po_2001_multifunkcja_8e0.html

Mianowicie po tym jak kupiłem furkę miała wystrzelone Airbagi. Kupiłem "nową" poduszkę i po jej zainstalowaniu i ustawieniu sterownika AIRBAG jest ok ale jest problem z przyciskami sterującymi i sygnałem. Problem taki, że nie działają heh.

Może mi ktoś pomóc opisać jak to uruchomić jak to zrobić za pomocą VAG

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli albo przyciski w poduszce sa uszkodzone, albo modul w kierownicy. A jak włączasz światła to przyciski sie podswietlają? Działa klakson?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co cała kiera do wymiany??

Niekoniecznie. Trzeba znaleźć drugie A4 z takimi opcjami i przekładać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jeszcze patrzyłem na kiere i wsumie przyciski się nie świecą ale jak nacisnę któryś z nich to się wszystkie zapalają heh. Ciekawe może jakiś konflikt modelu poduchy. piny może pozamieniane od tego sterowania??

Spróbuj podmienić przyciski ze starej kiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuję. Później napiszę co i jak.[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 12:49_________________________________________________Yeahhhhhhhhh :> :shocked: działa.

Podmieniłem ze starej kiery cały moduł tzn. przyciski i płytki krzemowe, instalacja elektryczna w poduszce powietrznej.

Użyłem tych ze starej poduchy no i działa. Dzięki za rady pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...