Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 wymiana radia Chorus na Symphony


asdasd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od miesiąca jestem posiadaczem A4 B8, jako że mam najsłabsze radio Chorus, a chciałem korzystać z modułu bluetooth kupiłem używane radio Symphony, mam dostęp do interfejsu z polskim Vagiem i VCDSem, czy ktoś może mi podpowiedzieć jak "odkowodować" to radio żeby współpracowało z samochodem? (mam jeszcze monochromatyczny wyświetlacz)

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od miesiąca jestem posiadaczem A4 B8, jako że mam najsłabsze radio Chorus, a chciałem korzystać z modułu bluetooth kupiłem używane radio Symphony, mam dostęp do interfejsu z polskim Vagiem i VCDSem, czy ktoś może mi podpowiedzieć jak "odkowodować" to radio żeby współpracowało z samochodem? (mam jeszcze monochromatyczny wyświetlacz)

z góry dziękuje

Pierwsze musisz sciagnac tzw. OCHRONE KOMPONENTU w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od miesiąca jestem posiadaczem A4 B8, jako że mam najsłabsze radio Chorus, a chciałem korzystać z modułu bluetooth kupiłem używane radio Symphony, mam dostęp do interfejsu z polskim Vagiem i VCDSem, czy ktoś może mi podpowiedzieć jak "odkowodować" to radio żeby współpracowało z samochodem? (mam jeszcze monochromatyczny wyświetlacz)

z góry dziękuje

Pierwsze musisz sciagnac tzw. OCHRONE KOMPONENTU w serwisie :)

Witam, jestem nowym posiadaczem A4 B8, i chciałem się najpierw przywitać, i podłączyć to tego pytania, mam również monochromatyczny wyświetlacz i radio chorus a chciałem korzystać z MP3 oraz Bluetooth i w tym celu wymienić radio na Symphony, czy "asdasd" udało Ci się to zrobić, a jak tak prosił bym o podpowiedz w jakiej kolejności muszę do tego się zabrać i co zrobić i czy w ogóle jest do zrobienia.

Czekam na info i pozdrawiam Hofek

Witam, jestem nowym posiadaczem A4 B8, i chciałem się najpierw przywitać, i podłączyć to tego pytania, mam również monochromatyczny wyświetlacz i radio chorus a chciałem korzystać z MP3 oraz Bluetooth i w tym celu wymienić radio na Symphony, czy "asdasd" udało Ci się to zrobić, a jak tak prosił bym o podpowiedz w jakiej kolejności muszę do tego się zabrać i co zrobić i czy w ogóle jest do zrobienia.

Czekam na info i pozdrawiam Hofek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czyli w zasadzie to nieopłacalne? Czy może ktoś taką wymianę potrafi zrobić w sposób fachowy?

Jeżeli tak, to ile to może kosztować?

Pytam, bo sam mam na oku A4B8 z Chorusem i tylko to mi w niej nie pasuje i powstrzymuje przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy za ile kupisz graty :) trzeba liczyc około 1000 PLN z wizyta z ASO

a czy wizytę w ASO można zastąpić wizytą w warsztacie który posiada WAG-a i ma trochę pojęcia...?

i czy do tego radia symphony żeby działał bluetoth (system glośnomówiący) trzeba dokupować np mikrofon i go przeprowadzać do podsufitki...?

I czy może ktoś posiada do sprzedania taki komplet jak opisałeś w przyzwoitej cenie, albo gdzie polecacie sie udać po taki komplet żeby może od razu podłączyli pod komputer...?

Kiedyś mi na forum podpowiedzieliście gdzie podkręcić moc w wawie i jestem zadowolony i wszysce tego gościa polecali...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SterowniK ( radio) ma OCHRONE KOMPONENTU( przypisanie VIN) ,sciaga sie to tylko i wyłacznie w ASO

Zadnym VAGIEM itp. tego nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wielkie dzięki, kumam wszytko, masz jakiś namiar (najlepiej w mazowieckim) a jak nie to w polsce gdzie można coś takiego nabyć ? (mam na myśli kupienie kompletu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrclaguna ,

Wracam z pytaniami i zgóry dziękuję za fachową pomoc.

Czy wymiana choru.sa na concert jest podobna do wymiany na symphony? Nie ma specjalnej różnicy w potrzebnuch elementach? Jak ma się sprawa samych głośników? Nie będzie potrzeby zmian w instalacji , kablach itp?

Autko, które mam na oku nie ma np. subwoofera itd.


Zmieniam pytanie,

Czy wymiana radia Concert na Symphony wymaga jakichś dodatkowych przeróbek oprócz sciągnięcia ochrony komponentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że odświeżam ale chciałbym się dowiedzieć czy radyjka występujące w b8 posiadają wyjścia rca? i czy są jednostkami nadającymi się do car audio?


Ewentualnie jak wygląda kwestia wymiany na coś nie oryginalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...