Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłaczenie przewodów paliwowych do zbiornika - wyciek paliwa


krupskim

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno nabyłem B8 i po zatankowaniu do pelna coś za bardzo mi zalatywało napedem . Po podniesieniu kanapy i odkręceniu blachy zobaczyłem że na jednym króćcu nie ma żadnego przewodu i z niego wypływa ropa.- fotka. Czy nie powinno to być jakoś zaślepione - bo ten wolny króciec to chyba od zasilania ogrzewania postojowego . Ja u siebie nie mam Webasta.

owzjkvac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko przewód powrotny jest wpięty nie tam gdzie trzeba:)

Wow - podpowiedz jak nimi pomieszać by było na 100% dobrze. Teraz ten środkowy króciec zaślepiłem żeby po zatankowaniu ropa nie wyciekała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przewód powrotny jest wpięty w ten środkowy króciec. No ale nie wiem może ja tylko tak mam może ktoś jeszcze podejrzy i potwierdzi ale ja na pewno mam wpięty przewód cieńszy w środek ostatnio tam zaglądałem!

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przewód powrotny jest wpięty w ten środkowy króciec. No ale nie wiem może ja tylko tak mam może ktoś jeszcze podejrzy i potwierdzi ale ja na pewno mam wpięty przewód cieńszy w środek ostatnio tam zaglądałem!

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Czyli przekładam jutro ten cienki przewód na tą rurkę która jest blisko tej grubszej złączki. Wtedy zostaje ten króciec / na którym teraz siedzi powrót/ pusty - nic na nim nie jest zamontowane?. Nie będzie teraz z niego wyciekało paliwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest goły nie ma nic na nim

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ok , dzis robie przekładkę , bo to z tego króća sikał . Podejrzewam ,że ktoś spuszczał paliwo , klapka pod siedzeniem była przykręcona na 2 wkręty , , ta duż plastikowa nakrętka kosza pompy i okolice były burdne - więc nie odkręcane , a paliwa było pełno we wszystkich zagłębieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyj to wszystko dokladnie i przedmychaj pistoletem (jak masz mozliwosc), odpal i obserwuj skad leci. Po co ktos mial by podmieniac?

Ktoś przełożył bo był matoł - spuszczał paliwo powroterm , a potem nasunął przewód nie na ten króciec co trzeba. Dzieki za pomoc - nie będe musiał wyciągać kosza by sprawdzać jak jest pod spodem .Szacunek.

Umyj to wszystko dokladnie i przedmychaj pistoletem (jak masz mozliwosc), odpal i obserwuj skad leci. Po co ktos mial by podmieniac?

Ktoś przełożył bo był matoł - spuszczał paliwo powroterm , a potem nasunął przewód nie na ten króciec co trzeba. Dzieki za pomoc - nie będe musiał wyciągać kosza by sprawdzać jak jest pod spodem .Szacunek.

Przewody założone jak trzeba - jak pisaliście - przewód powrotu był założony na króciec od webasta który jest u mnie zaslepiony. Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam podobny problem, wymieniłem pompę kilka miesięcy temu i podłączyłem wężyki tak jak piszecie czyli powrót zaraz obok zasilającego i u mnie sikalo natomiast z tego, który piszecie że jest od webasto.zaslepilem i pomogło bo nie sika, natomiast teraz nie wiem czy to jest faktycznie dobrze połączone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...