Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzywna za niestawiennictwo w sądzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

Dostałam właśnie pismo z sądu. Sąd ukarał mnie grzywną 500 PLN za niestawienie się na rozprawie w charakterze światka. Sęk w tym, że o żadnej sprawie nie wiedziałam. Co prawda jakieś aviso przychodziło z dziwnego In-Postu, ale pracuję w delegacji i nie miałam możliwości odbioru tego pisma. Kiosk gdzie to zostawiają w week jest zamknięty. Dopiero dziś, z racji że mam urlop odebrałam pismo. A tam wezwanie na kolejną rozprawę i powiastka na 500 zł.

Może miał ktoś podobny przypadek?

Opublikowano

Izka wstawiennictwo w sadzie na jego wezwanie jest obowiązkowe. Sadu dosyć nie interesuje kiedy Ty mozesz przyjść a kiedy nie. Jedynym jak sie nie mylę powodem w którym nie mozesz sie wstawić w sadzie jest zwolnienie od lekarza i to chyba na dodatek sądowego:/

Ale wydaje mi sie ze jak pójdziesz z kwitami tj. Wezwanie plus to awizo i uargumentujesz dlaczego Cię nie było to mysle ze nie bedzie to az taka kara, moze nawet sie uda ze będziesz miała jakieś pouczenie/ostrzeżenie:):)

Opublikowano
  • Autor

Już zmalowałam odwołanie (zażalenie) Sąd teraz przyjmuje taką oto taktykę: trzecie z kolei nieodebrane wezwanie traktowane jest jako dostarczone :-) Znajoma ''papuga'' mówi, że sąd powinien uchylić tę karę.

Swoją drogą, to w obecnych czasach, gdzie większość z nas jest mocno mobilna i niekoniecznie pojawia się w miejscu zamieszkania, można się nieźle zdziwić, gdy po kilku miesiącach podczas zwykłej rutynowej kontroli drogowej zostaniemy zatrzymani i doprowadzeni przez Policję. Taka droga miałabyć zastosowana w przypadku kolejnego nieodebranego wezwania.

Opublikowano

Już zmalowałam odwołanie (zażalenie) Sąd teraz przyjmuje taką oto taktykę: trzecie z kolei nieodebrane wezwanie traktowane jest jako dostarczone :-) Znajoma ''papuga'' mówi, że sąd powinien uchylić tę karę.

Swoją drogą, to w obecnych czasach, gdzie większość z nas jest mocno mobilna i niekoniecznie pojawia się w miejscu zamieszkania, można się nieźle zdziwić, gdy po kilku miesiącach podczas zwykłej rutynowej kontroli drogowej zostaniemy zatrzymani i doprowadzeni przez Policję. Taka droga miałabyć zastosowana w przypadku kolejnego nieodebranego wezwania.

Dlatego jakieś miejsce musi być by wysłać takie pismo. Numery telefonów komórkowych też często zmieniamy więc odpadają jako punkt kontaktu. Gdyby ta rozprawa odbywała się w twoim interesie, a korzystny wynik zależałby od stawiennictwa jakiegoś świadka to jednak wolałabyś aby się stawił, prawda?

Opublikowano

Już zmalowałam odwołanie (zażalenie) Sąd teraz przyjmuje taką oto taktykę: trzecie z kolei nieodebrane wezwanie traktowane jest jako dostarczone :-) Znajoma ''papuga'' mówi, że sąd powinien uchylić tę karę.

Swoją drogą, to w obecnych czasach, gdzie większość z nas jest mocno mobilna i niekoniecznie pojawia się w miejscu zamieszkania, można się nieźle zdziwić, gdy po kilku miesiącach podczas zwykłej rutynowej kontroli drogowej zostaniemy zatrzymani i doprowadzeni przez Policję. Taka droga miałabyć zastosowana w przypadku kolejnego nieodebranego wezwania.

Dlatego jakieś miejsce musi być by wysłać takie pismo. Numery telefonów komórkowych też często zmieniamy więc odpadają jako punkt kontaktu. Gdyby ta rozprawa odbywała się w twoim interesie, a korzystny wynik zależałby od stawiennictwa jakiegoś świadka to jednak wolałabyś aby się stawił, prawda?

Miałem podobnie, tyle, że z ZUS. Też mi w kiosku zostawiali listy... (bez komentarzy), napisałem małe odwołanie od decyzji i było ok. Myślę, że tu będzie podobnie ;)

Co do inpost to wziąć i podpalić :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja kary za niestawiennictwo mogę liczyć juz w dziesiątkach jakie dostałem, zawsze umarzaja , musisz zaargumentowac, to co napisałaś wystarczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.