Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

można spota zrobić jutro

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mozna

Opublikowano

to kto chętny na środę?

Opublikowano

f*ck, ja mam dziś dyżur do 22:00.

Opublikowano

To co to za szkoła?...pewnie wieczorowa...

...donieś krede,zmocz gąbki i sie zerwij :decayed:

Opublikowano

Czemu szkoła? Fakt, jeszcze nie zakończyłem edukacji, muszę napisać pracę mgr a idzie to mozolnie :) W pracy mam dyżur, zdalne wsparcie, od 18:00 do 22:00 więc akurat w takich spotowych godzinach, niestety w tygodniu najczęściej trafia mi się w środy :P:(

Za to często wpadam na Grunwaldzką w czwartki, na McDonalda, tam zawsze nawet po 22:00 jakieś autka latają :) niestety policja też się kręci i łapie za bzdury.

Opublikowano

Ja postaram się wpaść jak się wyrobię.

A skoro ShatyMK wspomniał o Grunwaldzkiej to ja dorzucę swoje trzy grosze. Uważam, że można pomyśleć nad przeniesieniem spotów w inne miejsce. W trójmieście w ostatnich latach pojawiło się kilka fajnych miejscówek i generalnie kluby z Matarni powoli się wynoszą, po co kisić się ciągle pod ziemią- nie można posiedzieć, kawy nie ma, nic nie ma, do domu daleko :-). Ja proponuje stacje Orlen na grunwaldzkiej - jest cafe, jest gdzie zaparkować i gdzie usiąść i pogadać. Postać przy autach też można :-) Z innych popularnych to parking pod ERGO Areną (pub), PGE Areną (pub, gokarty,gry i inne wynalazki), starym Media Markt na Grunwaldzkiej (Manekin) lub inne propozycje jeśli macie.

Opublikowano

Ergo lub PGE jest do przemyślenia :)

Opublikowano

Ergo Arena mi jak najbardziej odpowiada, duży parking no i mam blisko :) I w miarę sprawiedliwa odległość dla ludzi z Gdańska i Gdyni bo jest po środku :)

Opublikowano

Jeśli będzie tak, że większość będzie za PGE lub ERGO, to możemy zrobić spoty tu i tu i zobaczymy gdzie będzie lepiej :-)

Póki co czekamy co napiszą inni i wtedy coś się ustali :-)

Opublikowano

Ja się dopasują. Obojętnie mi.

Opublikowano

Ok, to z racji tego, że ShatyMK i tak dziś nie może to ja proponuje tak:

PGE Arena godz. 19.00

Wjazd od ul. Marynarki Polskiej (obok ronda i przystanku tramwajowego z bursztynową wiatą w stylu PGE Areny). Parking jest ogólnodostępny i obok znajduje się wejście do FUN ARENY (jak nam się znudzi stanie to można zainstalować się w RACING CAFE - jest kawa, jest piwo bezalkoholowe i inne takie:P)

Parking P5 na obrazku.

1395613-M_wwnawxx.jpg

Edytowane przez Maciek80

Opublikowano

Bede

Opublikowano

no i spoko :)

Opublikowano

Ma ktoś może na podorędziu sprawną DVkę od 1.8T do pożyczenia na testy?

Opublikowano

Musze wykasować błąd poduchy,jakby kto zabrał vaga ;)

Opublikowano

Dzięki za spota, kto nie był niech żałuje bo Booster nas przewiózł na pełnym ogniu... Nadal nie mogę dojść do siebie:-)

Opublikowano

Makówka.....załatwiłem Ci,nie dziękuj : P

Opublikowano

Haha ok :-)

Opublikowano

Słyszałem, na mieście mówili :D Że słychać było strzały, w trzeciej minucie :D
Kumpel akurat za wami stał czarną Kugą 4 auta dalej :D też był podjarany ostro :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.