Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupiłeś? :naughty:

co to za gumy?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

N3000 :naughty:

Opublikowano

N3000 :naughty:

nexeny?

ile dałeś?

Opublikowano

279 za sztukę z przesyłką

rocznik 4808

Opublikowano

279 za sztukę z przesyłką

rocznik 4808

cena super,ciekawe jak się sprawują?

a za fele ile?

Opublikowano

Ile byś dał :naughty:

Opublikowano

Ile byś dał :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 20:48_________________________________________________zwróciliście uwagę,w dziale silniki diesla najwięcej problemów jest z 2.0TDI BLB i ze starymi AFN

2.5TDI jest bardzo mało,a sporo ich jest na forum.

Opublikowano

Zauważyłem już to jakiś czas temu i odesłałem kilku mądrali do tego działu żeby sprawdzili statystki :decayed:

Ludzie nie mogą pojąć, że wszystkie nasze auta jeździły z dużymi prędkościami na niemieckich autostradach, i żadna czterocylindrówka nie ma takiej wytrzymałości termicznej jak porządne V6

Oczywiście duży przebieg robi swoje w niedokońca dopracowanych elementach, silnika.

[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 21:21_________________________________________________22.00 nowe odcinki Top Gear :evil:

Opublikowano

22.00 nowe odcinki Top Gear :evil:

masz BBC Knowles?

Opublikowano

mam Knowled?e , tak jakoś to się pisze :co:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 21:33_________________________________________________Pokaż jakie to są R8 :cool1:

Opublikowano

mam Knowled?e , tak jakoś to się pisze :co:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 21:33_________________________________________________Pokaż jakie to są R8 :cool1:

juz wiesz

Opublikowano

Wiem 18'' :good:

nic więcej :wink4:

Opublikowano

Gili,ale mając w garażu nowe fele,jechałbym na nich do Bukowiny bez względu na pogodę :gwizdanie:

po prostu bym nie wytrzymał :cool1:

jest jeszcze opcja zabrać drugi komplet do bagażnika i przed dojazdem zamienić,w końcu mamy avanty :naughty:

mydlo będzie musiał wziąć przyczepkę,bo na tych 15" chyba sie nie pokaże na ogólnopolskim :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 21:59_________________________________________________chociaż :mysli:

może lepiej żeby śmiali się z jego kółek niż z niego :polew::tongue4:

Opublikowano

Zaczeło się :punk:

Opublikowano

Zaczeło się :punk:

dobra,to nie przeszkadzam,szczęściarzu :disgust: [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 22:04_________________________________________________67269294.jpg

nieźle spamujemy forum :gwizdanie:

Opublikowano

Pierwszy wyścig wygrało R8 ...

Opublikowano

Pierwszy wyścig wygrało R8 ...

z kim sie ścigał?

czy mówisz o czasówce STIGA?

Opublikowano

z ferrari,lambo,aston i coś tam na 4litrach paliwa,Ferrari przejechało 3km, a Audi 8.

Drugi wyścig to BMW M5 kontra Prius na 4litrach,M5 jechało za Tojką i zrobiło 3km więcej :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:13_________________________________________________Taki kryzysowy odcinek :decayed:

Opublikowano

Doszły dziś polarki !!! Odbiór na spocie w tą środę !!! Chyba że ktoś chce wcześniej ;>

Opublikowano

Bajera!!!Poczekam do srody

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.