-
[ALL] Gdzie wejść w VAG żeby drzwi blokowały się po ruszeniu auta
pytanie mam. jak wyłączyć zamykanie zamka centralnego po 15 km/h?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.joemonster.org/art/11135/Kup_Audi_niespodzianke_dostaniesz_gratis
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bo znów nie miała orgazmu :D:D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Doszły dziś polarki !!! Odbiór na spocie w tą środę !!! Chyba że ktoś chce wcześniej ;>
-
[B5 AWT] Silnik gaśnie podczas jazdy
a obroty podczas postoju Ci nie falują ?
-
[B5 AFN] Opadnięty przedni zderzak z prawej strony:(
niestety w tym Ci nie pomogę bo nie ściągałem
-
[B5 AFN] Opadnięty przedni zderzak z prawej strony:(
ściągasz dolny czarny plastik potem dwie śruby odkręcasz, dojście od spodu okolice krańców tej kratki środkowej i potem musisz ze ślizgów wypiąć bocznych. uważaj żeby nie połamać niczego [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 00:00_________________________________________________troszke szarpnąć za krańce zderzaka
-
[B5 AFN] Opadnięty przedni zderzak z prawej strony:(
jeśli to zderzak to podkręć trochę śrube z prawej strony, dojście do niej jest od dołu w zderzaku mniej więcej na końcu środkowej kratki
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html;msg616640;topicseen;highlight,kody+klimatronika#msg616640 <--kody klimatronica a termostat to kolego do ASO i oryginalny kupić cena jakies 120 pln. w podróby się nie bar bo podziała 2 miesiące i potem znowu trzeba będzie zmienić
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
też mi się wydaje że to uszczelka bo u mnie miałem podobnie ;P
-
Jakie przeguby do Audi A4 B5 1.8 ADR?
1.8 t ma chyba grubszą półośkę więc nawet nie wsadzisz od 1.8t do 1.8 i radzę Ci kup nowe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pochwal się potem jaki mandat i jaka cena hahahahahahaha
-
[ALL B5] Piszczy w zawieszeniu
wstrzykujesz wstrzykujesz a potem jak pójdzie to się popłaczesz
-
[B5 AKN] Dziwny problem z ABS
Kolego jak rozwiążesz ten problem to napisz o co chodziło bo bardzo ciekawy jestem a niestety nie potrafię Ci pomóc
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe
Bartass
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta