Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciężko domykające się drzwi - kanały powietrzne


pionti2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z ciężko domykającymi się drzwami (szczególnie od stony kierowcy). Po otwarciu szyby jest o wiele lepiej.

Być może jeden z powodów tego provlemu to niedrożne kanały powietrzne (dopływy i odpływy). Wiem, że prawdopodobnie uszkodzony jest silniczek klapy spiętrzania powietrza (to chyba ten główny przy filtrze kabinowym). Klapa jest ciągle zamknięta i często parują mi szyby. W którym miejscu mam ich szukać pozostałych kanałów?

Dzięki za jakieś wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij z tyłu tapicerkę i dostań się do odpowietrzników w bagażniku. Gdzieś w Warsztacie jest temat odnośnie zniwelowania pierdzenia głośnika niskotonowego z tyłu. Tam się dowiesz co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij z tyłu tapicerkę i dostań się do odpowietrzników w bagażniku. Gdzieś w Warsztacie jest temat odnośnie zniwelowania pierdzenia głośnika niskotonowego z tyłu. Tam się dowiesz co i jak.

To chyba będzie to http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18195-b6-avf-co-to-jest-obok-subwoofera-w-avancie/?hl=%2Bpierdzenie+%2Bg%B3o%B6nika#entry237357

Ja mam sedana, ale sądząc po opisie to będzie gdzieś w boczkach bagażnika ...

Zdejmij z tyłu tapicerkę i dostań się do odpowietrzników w bagażniku. Gdzieś w Warsztacie jest temat odnośnie zniwelowania pierdzenia głośnika niskotonowego z tyłu. Tam się dowiesz co i jak.

To chyba będzie to http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18195-b6-avf-co-to-jest-obok-subwoofera-w-avancie/?hl=%2Bpierdzenie+%2Bg%B3o%B6nika#entry237357

Ja mam sedana, ale sądząc po opisie to będzie gdzieś w boczkach bagażnika ...

Jakoś nie mogę tego znaleźć. Trzeba demontować tapicerkę w bagażniku? Odchyliłem ją nieco. Nie widziałem tam kratek :/ Jakieś wskazówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedles co to bylo?

Problem nie leży w kanałach bo doszedłem do nich i są ok.

Raczej ramki od drzwi.

Lewa była demontowana ze względu na wymianę podnośnika szyby. Ktoś złożył ale za bardzo docisnął.

Troszkę poprawiłem i jest lepiej. Może nie ideał, ale cóż chcieć od 13-letniego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...