Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie większe turbo do AVF?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema panowie, dzisiaj padło mi turbo w moim AVF. Teraz mam dylemat co robić? W przyszłym roku planuje podnieść moc, zastanawiam się czy wkładać turbo seryjne czy może większe. Co polecacie? W rozsądnych/ podobnych pieniądzach? (regeneracja lub używka)
Nie piszcie o opcji "szukaj" bo jestem obecnie za granicą i nie mam dostępu do internetu a wracam w przyszły piątek.

Edytowane przez Aron21

Opublikowano

wszsytko zalezy w jakie moce celujesz ...

do 170 PS kup oryginalna od AVF-a , chcesz 200 to kup BRD albo GTB17 ... z naciskiem na tą drugą ...

Edytowane przez spanky

Opublikowano
  • Autor

BRD albo GTB17 ... z naciskiem na tą drugą ...

jak wyglada to cenowo ? używka lub po regeneracji. Co lepiej wybrać ?

Opublikowano

BRD albo GTB17 ... z naciskiem na tą drugą ...

jak wyglada to cenowo ? używka lub po regeneracji. Co lepiej wybrać ?

zalezy w jakie moce celujesz ... patrz post wyzej bo uzupelnilem wypowiedz

Opublikowano

BRD albo GTB17 ... z naciskiem na tą drugą ...

jak wyglada to cenowo ? używka lub po regeneracji. Co lepiej wybrać ?

zalezy w jakie moce celujesz ... patrz post wyzej bo uzupelnilem wypowiedz

Pamiętaj że większe turbo dłużej wstaje i "ordynarniej" przekazuje moc co wiąże się z upierdliwżyszm użytkowaniem na codzień. Ja bym wsadził serię a mocy szukał gdzie indziej

Opublikowano

BRD albo GTB17 ... z naciskiem na tą drugą ...

jak wyglada to cenowo ? używka lub po regeneracji. Co lepiej wybrać ?

zalezy w jakie moce celujesz ... patrz post wyzej bo uzupelnilem wypowiedz

Pamiętaj że większe turbo dłużej wstaje i "ordynarniej" przekazuje moc co wiąże się z upierdliwżyszm użytkowaniem na codzień. Ja bym wsadził serię a mocy szukał gdzie indziej

Kolego , jakie dluzej i jakie ordynarniej ....

Opublikowano

Hjenio czy Hieno rozjebałeś internet...


Hjenio czy Hieno rozjebałeś internet...i pytanie gdzie byś mocy poszukiwał? :lol1:

Opublikowano

swap na 4,2 :D:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie mam konkretnych oczekiwań odnośnie mocy. Stwierdzam tylko że jak padło turbo i trzeba je wymienić to dlaczego nie wsadzić raz a porządnie, nie ukrywam jednak że mój budżet jest ograniczony... nie chciał bym wydać więcej niż 1k. więc chyba zostaje mi tylko seria.

Opublikowano

no to pozostaje seria badz BRD ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.