Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki tlumik srodkowy przelotowy do wyciszenia


gelus

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaki tlumik przelotowy srodkowy zalozyc by wyciszyc troche auto?

mam obecnie przelot 2,5" (65mm) od poczatku turbo po tylne puszki, tylne puszki supersprinta

jest dla mnie troche za glosno ze wzgledu ze jezdze w coraz dluzsze trasy, chcialbym go wyciszyc ale tez zeby za bardzo nie zaklucic pracy ukladu wydechowego i calego przelotu...

Mozecie cos doradzic? czy cos testowaliscie we wlasnym zakresie?

jak z jakoscia wydechow proex, rm motors, wm motors ?

czy moze ktorys z tych?

TĹumik Ĺrodkowy sportowy przelotowy TurboWorks 2.5 (4511092154) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

TĹUMIK OWALNY - MAGNAFLOW - 2,25'' 46CM - WAWA (4529501983) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

TĹUMIK OWALNY - MAGNAFLOW - 2,5'' 46CM - WAWA (4524137620) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

TĹUMIK ĹRODKOWY -GLASSPACK- MAGNAFLOW - 64 - 66CM (4514792013) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

TĹUMIK SPORTOWY, KOMOROWY -MAGNAFLOW- 2,5 -35CM (4526531707) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu tylko odświeżę ten. Jestem w podobnej sytuacji co założyciel tematu tylko u mnie jest przelot 3", ryk auta słychać z kilometra a w środku czasem aż głowa pęka :) Do tej pory mi to nie przeszkadzalo(jazda miejska) ale za niedługo małego bobasa będę woził oraz trochę dłuższe trasy będę musiał robić. Więc potrzebuję ten ryk uciszyć.

Nie wiem co zastosować wyciszyć matami wygluszajacymi czy środkowy tłumnie założyć (tylko jaki?)? A co myślicie o założeniu przepustnicy ktoś już to testował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te tłumiki bede zawsze odradzał , rok dwa i sie rozpadnie szkoda siana

Nie będę zakładał nowego tematu tylko odświeżę ten. Jestem w podobnej sytuacji co założyciel tematu tylko u mnie jest przelot 3", ryk auta słychać z kilometra a w środku czasem aż głowa pęka :) Do tej pory mi to nie przeszkadzalo(jazda miejska) ale za niedługo małego bobasa będę woził oraz trochę dłuższe trasy będę musiał robić. Więc potrzebuję ten ryk uciszyć.

Nie wiem co zastosować wyciszyć matami wygluszajacymi czy środkowy tłumnie założyć (tylko jaki?)? A co myślicie o założeniu przepustnicy ktoś już to testował ?

z pełnym przelotem bedzie problem , moim zdaniem przerobić tzn dołożyć 3 jakieś wyciszające

coś takiego IS_2011+147%5B2%5D.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze już nie pamiętam dokładnie bo tylko raz byłem pod autem. Ale przez prawie całą długość idzie jedna rura a na samym końcu dopiero rozdziela się na dwie puszki. To bym musiał trzy pod rząd wstawić w odstępach 5-10cm ? Na tygodniu muszę zajrzeć pod spód(już z takim wydechem kupiłem auto i dlatego nie wiem jak wygląda pod spodem).

Edytowane przez Alien844
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we wszystkich swoich autach zakładałem Magnaflowy, jak do tej pory super jakość wykonania. W dłubanym Volvo 2,5 turbo 3 cale przelot najpierw założyłem ogromną środkową puchę robioną na zamówienie, bo było na nią miejsce a mnie zależało na komforcie "akustycznym". niestety w trasie w zakresie 3-4,5 tyś obrotów było nie do zniesienia na dłuższą metę. wymieniłem na Magna i jest super. Nie słyszałem jeszcze od żadnego znajomego który modyfikował by wydech i wkładał Magna negatywnych opinii, może poza jednym dla którego było za cicho (właściciel Civica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba dzięki za odpowiedź :)
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=t%C5%82umik+%C5%9Brodkowy+3%22+magnaflow&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-fuzzy-v1-uni-1-5-0203

czy

http://allegro.pl/tlumik-glasspack-red-magnaflow-3-46cm-i5968651118.html

Tylko, który z tych zamówić bo są różne, bardziej pasowałby mi ten glasspack bo jest cienki a auto trochę nisko siedzi ?

Edytowane przez Alien844
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...