Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne szarpanie przy ruszaniu


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

mój problem polega na tym że kilka dni temu przy ruszaniu auto tak dziwnie szarpie jakby się dusił czy coś. a jak jestem przy 2tys obrotów to auto się strasznie trzęsie ale jak przekrocze 2200 to normalnie jest . powiedzcie mi co to może być ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój problem polega na tym że kilka dni temu przy ruszaniu auto tak dziwnie szarpie jakby się dusił czy coś. a jak jestem przy 2tys obrotów to auto się strasznie trzęsie ale jak przekrocze 2200 to normalnie jest . powiedzcie mi co to może być ... :(

być może pompa wtryskowa sie kończy lub nastawnik zasyfiały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod kompa wczoraj podłączałęm ale pokazał tylko błąd z którym nie wiem co zrobić czyli przeładowanie ... a pompa fakt jak jest zimny to tak jakby puszczała rope..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a pompa fakt jak jest zimny to tak jakby puszczała rope..

a i nie masz co z kasą robić ? ,przecież to kasa leci ale jak tak możesz jezdzić to ok . zrobisz raz a dobrze i na lata i bedzie odpalał z pół obrotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z baku to może setka ucieka, ale ciekło zimą jak były niskie temperatury a od wiosny spokój i teraz znowu jak się ochłodziło . a lepiej kupić nową pompe czy tą do regeneracji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lepiej kupić nową pompe

możesz kupić ale masz tyle kasy ? nowa i to nie wiem czy ori bosch kosztuje jakieś 4 tys zł . ja sprawne nie cieknące sprzedaje za 450-600zł regeneracja coś w podobie.

Edytowane przez vp-tdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa pompa, jak kiedyś widziałem, pod 7 tyś. złotych.

`sam chciałem kupić z ciekawosci jak to chodzi ale 7 tys to troche za drogo ,zamiennik ( nie znanej firmy ) okolo 4 tys zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ile czasu taka regeneracja by trwała u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 opcja mam gotowe pompy do wysyłki płacisz na konto. ja przysyłam swoją a ty swoją mi odsyłasz i ci oddaje czesc kasy .

2 opcja swoją mi przysyłasz czas roboty to około 3-5 dni .

1 opcja wydaje mi sie ze jest lepsza bo masz szybko i tylko przekladasz i dziala a swoja odsylasz i cie to juz nie interesuje co z nia dalej bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...