Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwne szarpanie przy ruszaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mój problem polega na tym że kilka dni temu przy ruszaniu auto tak dziwnie szarpie jakby się dusił czy coś. a jak jestem przy 2tys obrotów to auto się strasznie trzęsie ale jak przekrocze 2200 to normalnie jest . powiedzcie mi co to może być ... :(

Opublikowano

Robiłeś jakieś logi ? Podłączałeś komputer ?

Opublikowano

mój problem polega na tym że kilka dni temu przy ruszaniu auto tak dziwnie szarpie jakby się dusił czy coś. a jak jestem przy 2tys obrotów to auto się strasznie trzęsie ale jak przekrocze 2200 to normalnie jest . powiedzcie mi co to może być ... :(

być może pompa wtryskowa sie kończy lub nastawnik zasyfiały .

Opublikowano
  • Autor

pod kompa wczoraj podłączałęm ale pokazał tylko błąd z którym nie wiem co zrobić czyli przeładowanie ... a pompa fakt jak jest zimny to tak jakby puszczała rope..

Opublikowano

a pompa fakt jak jest zimny to tak jakby puszczała rope..

a i nie masz co z kasą robić ? ,przecież to kasa leci ale jak tak możesz jezdzić to ok . zrobisz raz a dobrze i na lata i bedzie odpalał z pół obrotu

Opublikowano
  • Autor

z baku to może setka ucieka, ale ciekło zimą jak były niskie temperatury a od wiosny spokój i teraz znowu jak się ochłodziło . a lepiej kupić nową pompe czy tą do regeneracji ?

Opublikowano

a lepiej kupić nową pompe

możesz kupić ale masz tyle kasy ? nowa i to nie wiem czy ori bosch kosztuje jakieś 4 tys zł . ja sprawne nie cieknące sprzedaje za 450-600zł regeneracja coś w podobie.

Edytowane przez vp-tdi

Opublikowano

Nowa pompa, jak kiedyś widziałem, pod 7 tyś. złotych.

Opublikowano

Nowa pompa, jak kiedyś widziałem, pod 7 tyś. złotych.

`sam chciałem kupić z ciekawosci jak to chodzi ale 7 tys to troche za drogo ,zamiennik ( nie znanej firmy ) okolo 4 tys zł

Opublikowano
  • Autor

i ile czasu taka regeneracja by trwała u Ciebie ?

Opublikowano

1 opcja mam gotowe pompy do wysyłki płacisz na konto. ja przysyłam swoją a ty swoją mi odsyłasz i ci oddaje czesc kasy .

2 opcja swoją mi przysyłasz czas roboty to około 3-5 dni .

1 opcja wydaje mi sie ze jest lepsza bo masz szybko i tylko przekladasz i dziala a swoja odsylasz i cie to juz nie interesuje co z nia dalej bedzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.