Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Seat Toledo 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje auto :D Nie audi ale z grupy VAG ;)

Marka, model: Seat Toledo II wersja SIGNO

Rok produkcji: 1999r.

Kolor: bordowy

Silnik: 1.9 TDI AHF (110KM, 81 KW)

Wyposażenie takie jak w SIGNO czyli:

-automatyczna klima - climatronic,

- komputer pokładowy,

- 4 Jaśki :D,

- 4 x elektrycznie sterowane szyby,

- elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka,

- ABS,

- wspomaganie i regulacja kierownicy,

- centralny zamek z pilotem w kluczyku,

- immobiliser,

- podłokietnik przód i tył,

- Radio CD/MP3 JVC KD-G342; 8 głośników (4 głośniki + 4 tweetery)

W Tholku wymienione jest turbo na to z ARL, wtryski 0,216 i program :D Wycięty katalizator. Filtr powietrza K&N. Auto legitymuje się mocą 165 KM i momentem 382 NM, potwierdzone wykresem z hamowni :D Potem jeszcze auto dostało FMIC, ale nei zostało po tym jeszcze shamowane. Zawieszenie: gwintowane KONI, aktualnie gwint z przodu skręcony na maksa w dół, z tyłu jeszcze może zejsć ok 3cm. Z przodu nowe hamulce, zestaw 312mm, tarcze Tarox G88, klocki Ferodo DS Performance; z tyłu tarcze seria i klocki Ferodo DS Performance. Alu 18' OZ RACING SUPERTURISMO. Z tyłu dystanse 1cm, a z przodu 5mm. Jakiś czas temu robiona polerka lakieru w zakładzie lakierniczym :D Niedawno zamontowana aluminiowa płyta pod silnikiem firmy Mrov, przy obniżeniu jakie mam teraz płyta jest ok 5.5 cm nad ziemią :D Wskaźniki w słupku (Voltomierz, temp. oelju i ciśnienie doładowania )

Plany:

-sprzegło z VR6

-pompa 11mm

-wtryski 0.230

Wykres:

wykrestoledozb3.jpg

tholek1fz7.th.jpg tholek2hx2.th.jpg tholek3be3.th.jpg tholek4ej5.th.jpg tholek5mr3.th.jpg tholek6rn1.th.jpg tholek7qb3.th.jpg tholek8hj2.th.jpg tholek9rs4.th.jpg tholek10cy1.th.jpg tholek11lt6.th.jpg tholek12aq5.th.jpg 34550760ah1kys3.th.jpg

dsc0061eb6.th.jpg dsc0069dc2.th.jpg

Aktualnie jest tak, ale plener nie za fajny do focenia i fotki słabej jakości:

img0738krw6.th.jpgimg0752kod2.th.jpg img0766kkh7.th.jpg img0770kdd3.th.jpg img0779kve1.th.jpg img0782kqx1.th.jpg

img0735kew0.th.jpg img0736kpj2.th.jpg img0737kzc6.th.jpg

Opublikowano

Piekne zdjecia.. :good:

Auto tez niczego sobie.. :)

Opublikowano

ladniusie ...

Opublikowano

autko malina :good: felunek rowniez niczego sobie :good::)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

zajebioza......poluje na takiego :)

Opublikowano

robi zadyme.... dosłownie :naughty: tez polowalem na toledo...

Opublikowano

chyba kiedyś na sr.pl widziałem to autko...bardzo ładny jeżdżący tełdej

interesuje mnie ta płyta aluminiowa, mozesz dać namiary??!!

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ładna sztuka w ładnym kolorze :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

interesuje mnie ta płyta aluminiowa, mozesz dać namiary??!!

Ja kupiłem tu www.mrov.pl ale teraz coś stronka nie trybi.

Na montaż czeka nowy gwint na którym obniże jeszcze bardziej i stabi z Audi S3 :>

Nowy mod w Toledo :>

Opublikowano

na tych 18" to prawie auta nie poznalem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.