Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampka schowka pasażera - brak światła


ghoscik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam poprzepalanych parę żarówek w aucie i noszę się z zamiarem wymiany na LEDy. Udało mi się wymontować wszystkie metodą prób i błędów:P Generalnie sprawdzałem i wszystkie się palą poza lampką schowka... myślałem, że tam żarówka była przepalona ale gdy ją podłączyłem do podsufitki to zaczęła palić. Co może być nie tak? Nie mierzyłem jeszcze napięcia bo nie mam aktualnie żadnego przyrządu... Sprawdzane było na postoju z wyłączonym silnikiem - czy był jakiś warunek żeby ta lampka się zapaliła? No nie wiem np włączone światła...? Od bardzo dawna się już nie pali dlatego kompletnie nie pamiętam. Ktoś miał jakąś przygodę? Może ten mechanizm zapalający ale wątpię by to z nim był problem...

Dzięki za rady i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na postoju tam niema napięcia. Tak miałem w B5. Lampka schowka zapaliła się po stacyjce. Może u Ciebie też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzięki za odpowiedź. Wrócę do domu to będę kręcił stacyjką i zobaczę. Mam w aucie przepalone żarówki od tablicy rejestracyjnej. Nie sprawdzałem jeszcze bo nie mam nowych sprawnych czy wszystko pali ale wyczytałem że lampka schowka i tablicy rejestracyjnej jest na jednym bezpieczniku. Może bezpiecznik mi strzelił? Ktoś kojarzy który to numer w razie czego?

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
U mnie lampka w schowku pasażera pali się jedynie kiedy są włączone światła mijania lub postojowe, nie jest wymagane nawet uruchomienie samochodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba tak miałem. Nie po kluczyku a po postojówkach. W każdym razie nie działało cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki! Zmierzyłem napięcie i było w schowku, włożyłem sprawną żarówkę, zamknąłem, przekręciłem kluczyki, otworzyłem schowek i co? - Pali...:P Jaka gafa a byłem przekonany, że ona zawsze się zapali!...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...