Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z uruchomieniem laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie problem z uruchomieniem laptopa , po włączeniu pojawia się taki oto komunikat

b065a624649e72286de631ec680221b9.jpg

Może ktoś pomóc? Pozdrawiam

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Kolego Błąd programu DaemonTools Lite :) przez niego masz ten błąd , w trybie awaryjnym (podejrzewam że nie możesz się w normalnym zalogować ) usuń program i po sprawie , w kwesti wejścia w tryb awaryjny , zaraz po uruchomieniu wciśnij i przytrzymaj f8 i wybierz z listy tryb awaryjny , pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Kolego Błąd programu DaemonTools Lite :) przez niego masz ten błąd , w trybie awaryjnym (podejrzewam że nie możesz się w normalnym zalogować ) usuń program i po sprawie , w kwesti wejścia w tryb awaryjny , zaraz po uruchomieniu wciśnij i przytrzymaj f8 i wybierz z listy tryb awaryjny , pozdrawiam

Dziekuje za szybka odpowiedz;) zaraz bede próbował to dam znać , program mam juz z dwa lata na lapku i nigdy nie było problemu a tu prosze;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Kolego Błąd programu DaemonTools Lite :) przez niego masz ten błąd , w trybie awaryjnym (podejrzewam że nie możesz się w normalnym zalogować ) usuń program i po sprawie , w kwesti wejścia w tryb awaryjny , zaraz po uruchomieniu wciśnij i przytrzymaj f8 i wybierz z listy tryb awaryjny , pozdrawiam

Dziekuje za szybka odpowiedz;) zaraz bede próbował to dam znać , program mam juz z dwa lata na lapku i nigdy nie było problemu a tu prosze;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

q

Próbowałem tak robic tak jak kolega "boro81" napisał ale nie nie chce mi sie program daemon odinstalować:/

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Kolego Błąd programu DaemonTools Lite :) przez niego masz ten błąd , w trybie awaryjnym (podejrzewam że nie możesz się w normalnym zalogować ) usuń program i po sprawie , w kwesti wejścia w tryb awaryjny , zaraz po uruchomieniu wciśnij i przytrzymaj f8 i wybierz z listy tryb awaryjny , pozdrawiam

Dziekuje za szybka odpowiedz;) zaraz bede próbował to dam znać , program mam juz z dwa lata na lapku i nigdy nie było problemu a tu prosze;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Kolego Błąd programu DaemonTools Lite :) przez niego masz ten błąd , w trybie awaryjnym (podejrzewam że nie możesz się w normalnym zalogować ) usuń program i po sprawie , w kwesti wejścia w tryb awaryjny , zaraz po uruchomieniu wciśnij i przytrzymaj f8 i wybierz z listy tryb awaryjny , pozdrawiam

Dziekuje za szybka odpowiedz;) zaraz bede próbował to dam znać , program mam juz z dwa lata na lapku i nigdy nie było problemu a tu prosze;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

q

Próbowałem tak robic tak jak kolega "boro81" napisał ale nie nie chce mi sie program daemon odinstalować:/

Wyskakuje taki oto kolejny błąd:

b778a2913c5253b6c3a942a15d487f2a.jpg

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

spróbuj zainstalować ten program Absolute Uninstaller

a potem tym programem usunąć tego daemona

Opublikowano

Jak masz Przywracanie systemu spróbuj w trybie awaryjnym.

Spróbuj usunąć go ręcznie.

Przeskanuj system za wirusami.

Przeinstaluj Demona.

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje koledzy.

Próbowałem przywracania systemu ale nie ma nic w pamięci:/ niby udało się wkoncu usunąć ale nadal jest w programach widoczny , no i laptop co chwile się wiesza i nic nie moge zrobic:/

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

może zrób reinstalacje systemu

Opublikowano
  • Autor

Nie za bardzo , za dużo danych mam na nim które mi są potrzebne:/

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

To je zgraj. Po co laptop, który się ciągle wiesza? Poza tym za chwilę może być jakiś większy problem i co wtedy?

Opublikowano
  • Autor

To je zgraj. Po co laptop, który się ciągle wiesza? Poza tym za chwilę może być jakiś większy problem i co wtedy?

Wiesza się teraz w trybie awaryjnym. Muszę tylko kupic jakiś dysk zewnętrzny i bede zagrywał;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

zainstaluj system na tym co masz bez usuwania tego starego.

Opublikowano

Podczas instalacji daemona był instalowany sterownik SPTD? Jeśli tak to najprawdopodobniej to on tu miesza. Trzeba użyć narzędzia SPTDInst aby go usunąć, a później pozbyć się w/w programu np poprzez "RevoUninstaller"

Możesz też spróbować najpierw wyłączyć wszystkie sterowniki od emulatorów CD czyli np Daemona. Służy do tego narzędzie "Defogger".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.