Skocz do zawartości
IGNOROWANY

18x8,5 et30 A4 B5 FWD


jacca90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy podejdą takie felgi bez obcierania z opona 215/40 na 1BV?


nikt się nic nie wypowie? nie wierze że nikt z forumowiczów nie miał do czynienia z takimi felami...


z tego co poszperałem w necie to wiem że tył powinien podejść ale nie wiem co z przodem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie problem. Sam mam 225/40 r18 i 8j i jest na styk z przodu. 8.5j i ET30 to będzie porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,5x18 z oponką 225/40 wejdzie z przodu przynajmniej u mnie wlazło ale przy ET42 i fela nie wystaje i nie ociera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,5x18 z oponką 225/40 wejdzie z przodu przynajmniej u mnie wlazło ale przy ET42 i fela nie wystaje i nie ociera

Masz jakąś fotkę jak to wygląda u Ciebie? Jaki zawias z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotkę masz w miniaturce profilu (avatar) ale jutro pstrykne coś dużego i ci prześle najwyżej, co do zawiasu to mam Gwinta, choć nie jest skręcony na maksa, śrubę regulacyjną wysokość mam dokładnie w połowie gwintowanej części wiec jeszcze można niżej

Edytowane przez Lolo-Krk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie by było gdybyś wrzucił. No i jeśli to nie problem i masz czym zmierz wysokość przodu i tyłu od ziemi do błotnika przez oś koła. Tylko żeby auto stał w miarę równo. Zastanawiam się jakie obniżenie wybrać. Ja w tej chwili mam 63.5cm przód i tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie obecnie jest równiutko po 62cm przód i tył,choć w zeszłym sezonie miałem 59cm z przodu i 60cm z tyłu ale wadziłem płytą pod silnikiem jak przejeżdzałem przez niektóre spowalniacze wiec w lutym tego roku podniosłem do 62cm i jest ok.

8ecdcd7121063404gen.jpg

jak widzisz z tyłu spokojnie można było by dać dystans bo jest zapas z przodu niewielki też by mugł być:)

felgi to 8,5x18 et42 z oponką 225/40

Edytowane przez Lolo-Krk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie stoi krzywo na tej trawie? Z tyłu to wydaję się jakby stał wyżej niż u mnie kiedy miałem 65 do ziemi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa strona (od kierowcy) jest w lekkim dole:) pod kątem dlatego prawa się wydaje podniesiona:) znajde troche czasu to zrobie ci na równej powieszchni bo chwilowo niemam czasu:( a tą fote co ci wkleiłem jest z kwietnia tego roku jako poglądowe jak wygląda 8,5 cala z przodu i tyłu przy ET42 wiec przy et30 bedzie o te bodajże 12mm wystawać niż u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu te 12mm może być ok ale z przodu to była by już masakra. Będę wdzięczny za fotki. Swoje auto też dokładnie zmierzę i wrzucę foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...