Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] MOJE S-LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest moja A4 S-LINE r.12.2004 1,9 tdi 150,tys km mam ja od srody i jestem bardzo szczesliwym człowiekiem :good:

5c1bdeedda2049f8.jpg

882047edae1779b5.jpg

ac4e0bd45f6c0558.jpg

09831014a5f3b455.jpg

czekam na opinie

pozdrawiam

Opublikowano

fajna seria , planujesz jakieś mody?

Opublikowano
  • Autor

tak mam zamiar przyciemnić szybki i dodać troche konikow , ale to dopiero jak przyjade na swieta do polski

Opublikowano

Bardzo fajny Avancik :good:

Pomaluj sobie na początku dokładki szare w kolor nadwozia i pomyśl o RNS-E :cool1:

Opublikowano

fajny avancik :good:

PS mam taką do sprowadzenia jeśli, możesz napisz na PW ile cię kosztowała ??

Opublikowano

a jesteś pewien że ten Twój s-line to rocznik 12.2004 ?

Opublikowano
  • Autor

tak jestem pewien na 100% mam certyfikat potwierdzajacy wszystkie dane auta kilometry i przeglady :good:

Opublikowano

a jesteś pewien że ten Twój s-line to rocznik 12.2004 ?

no właśnie mi też coś tu nie pasuje... :chytry: przecież chyba od końca 2003r. dokładki były w kolorze... :mysli: a poza tym to ładny Avancik :good:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak to było z tymi dokładkami :mysli: ale sprawdziłem jeszcze raz wszystko i jest 12.2004 a pierwsza rejestracja 01.2005.Moze zapomnieli polakierować :> :> :>

Opublikowano

B6 bylo produkowane do 10/2004. Od listopada byly juz B7 :wink4:

No chyba ze w Belgii byl wyjatek.

Ladne auto btw :good:

Opublikowano
  • Autor

Witam ! wasze opinie mnie troche niepokoiły i postanowiłem dzisiaj rano o godzinie 8,00 pojechać do salonu audi tam gdzie ja kupiłem i gosciu mi wszystko wytłumaczył ! Audi stało w salonie jako reklama i promocja od poczatku grudnia do stycznia i nie zostało sprzedane wiec przeszlo na własnosć salonu i uzywał go pracownik salonu dojezdzajac do pracy.Gosciu twierdzi ze jest wszystko OK i ze różnie to bywało z tymi dokładkami i miesiacami wpisywanymi do roku produkcji,samochod jest w fabryce wyprodukowany w roku np. 20004 ale który miesiac mu fabryka wpisze to tak dokonca nic nie wiadomo Wiec mysle ze jest wszystko ok :good:

pozdrawiam

Opublikowano

Ładny avancik :) kolorek :good: kilka modów i będzie :kox: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

B6 bylo produkowane do 10/2004. Od listopada byly juz B7 :wink4:

No chyba ze w Belgii byl wyjatek.

Ladne auto btw :good:

ja mam B6 Quattro z 11/2004

co do dokladek oczywiscie pomalowane

Opublikowano

ladny ale to chyba nie jest s-line.ja mam z marca 2004 roku,kupilem go w szwecji i dokladki tez byly szare.wynika z tego ze co kraj to obyczaj :evil:

Opublikowano
  • Autor

czemu twierdzisz ze to nie jest s-line piotrcar?

Opublikowano

tak mi sie zdaje bo nie widze nic co by bylo z s-line.srodek masz zwykly z zewnatrz tez

Opublikowano

tak mi sie zdaje bo nie widze nic co by bylo z s-line.srodek masz zwykly z zewnatrz tez

a ja widzę pikowaną kierę, gałkę i siedzenia s-line... :mysli:

Opublikowano

przepraszam,zwracam honor nie zauwazylem :evil:

Opublikowano
  • Autor

:polew: Calutka jest s-line np.zawiecha, fele, czarna tapicera i podsufitka,logo na kierownicy,logo na zewnątrz znaczek s-line ,listwy progowe z logo itp.

Pozdrawiam

[br]Dopisany: Wrzesień 18, 2008, 01:03:52_________________________________________________Jak przyciemnie szybki to wrzucę dokładniejsze fotki co rozwieję nie którym watpliwosci

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.