Skocz do zawartości
IGNOROWANY

trzesie, drga, prosba o pomoc


Greg.R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iz jest to moj pierwszy post-problem, to witam wszystkich.

W moim audi a4 b5 95r. Podczas przyspieszania, lub jazdy na obrotach 2tys i troche nizej pojawiaja sie drgania na kazdym z biegow. Tt. Trzesie cala buda podczas przyspieszania. Gdy samochod sie juz rozbuja nie wyczuwa sie juz drgan. Bylem u mechanika, pokazal mi poduszke prawa pod silnikiem byla doszczetnie zniszczona, kupilem wiec jakas nie droiej firmy nowa za 70zl, po wymianie jest troche lepiej, ale dalej pojawiaja sie owe drgania moze tylko w mniejszym na sileniu. Co to moze byc??? Z gory dziekuje, za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamiennik to tylko Corteco wiem ze ori jest lepsza ale nie ma aż takiej różnicy.

Do autora szukaj używek w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tylko Corteco wiem ze ori jest lepsza ale nie ma aż takiej różnicy.

gó*no nie corteco tylko AVON ,wszystko inne nawet LMO sie nie nadaje ,tylko AVON są gumowo olejowe ,reszta to zwykła guma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem obie poduszki od razu, na olejowe. Problem nie ustał, aczkolwiek byłem na diagnostyce i tak owy stwierdził, że stawia na końcówki drążków, bo są cyt. "wyrypane" i radziłby tym nie jechać, więc kolejna rzecz, którą wymienię w Audi, oby dało radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymieniłem obie poduszki od razu, na olejowe

skąd wiesz firmy AVON ? jak nie to napewno nie sa olejowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem obie poduszki od razu, na olejowe

skąd wiesz firmy AVON ? jak nie to napewno nie sa olejowe

Mechanik znalazł mi używki z innego audi. Sam ostatecznie nie mam pewności jakiej firmy.

Witam, jako iż wymieniłem kilka części, ponowię prośbę z pytaniem, czy ktoś wie co może być przyczyną drgań całym samochodem, podczas szczególnie przyśpieszania, podczas ruszania tego nie ma, już w czasie jazdy, 4-5bieg najbardziej odczuwalne. Wymieniłem

2x poduszka pod silnikiem prawa/lewa olejowe oryginalne.

2x końcówki drążków kierowniczych, gdyż były zużyte.

2x wachacz górny prawy/lewy. Zużyte.

1x przegub ZEWNĘTRZNY lewy. zużyty.

Samochodem nadal trzęsie. Jutro mam do sprawdzenia jeszcze tylko koła, jak sądzicie co może być przyczyną tak owego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedynie zostaje sprawa mechaniczna ,pompa i jej ustawienie ,wtryskiwacze cisnienia rozpylania oraz ich jakosc rozpylania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przeguby wewnętrze powodują takie wibracje "macanie" ich z zewnątrz raczej nic Ci nie da rozbierz je i dokładnie obejrzyj czy nie mają "wyżłobień" jak mają - do wymiany, przerabiałem temat w kilku autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...