Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kradziez z włamaniem do samochodu.


Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do mojej sprawy o czym jest wątek, allianz napisał mi wczoraj kolejne pismo iz nadal trwa weryfikacja powstałej szkody. Co za idioci. Weryfikują przebieg okoliczności zdarzenia jak i rozmiar powstałej szkody no komedia. Według OWU nie maja juz tyle czasu gdyż maja wszystkie wymagane dokumenty. Okoliczności przedstawiła policja oraz Ja w zeznaniach a rozmiar szkody wycenił ich rzeczoznawca. Napisałem skargę do KNF, UOKiK, oraz Rzecznika Ubezp. Bezprawnie przeciągają sprawe. Najlepsze jest to iz 2 tygodnie po kradzieży ze swoich własnych środków zamontowalem nowa nawigacje w serwisie tym sie zajmującym. A allianz dzwonił do tego serwisu i pytal czy przyjechałem z częściami swoimi czy serwis sprzedawał mi to lacznie z usługa. Ja nie widze związku zadnego ze sprawa no chyba ze maja kazdego za złodzieja.

Co tu duzo pisac sprawa pewnie skonczy sie w Sądzie ale nie podaruje tym bandytom, bo to kpina jest.

Sprawa zakończona, wypłacili wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli biorąc powyższe pod uwagę to od 28 czerwca mogę już liczyć odsetki od ewentualnej wpłaty?

odsetki mozesz liczyc dopiero, jezeli wezwiesz zaklad do zaplaty okreslonej kwoty ;)

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...