Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z lewymi tylnymi drzwiami.


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam taki troche problem zamontowalem u sibie w aucie elektryczne szyby wczesniej byly korbki wiec przerobilem na alektryke tylko jest jeden maly problem wszytskie drzwi sie otwieraja i zamykaja z pilota szyby dzialaja z przyciskow podnosza i opuszczaja z pilota tez, problem pojawia sie wtedy jak jade autem po przekroczeniu predkosci 20km/h dzrwi sie wszytskie zamykaja po zatrzymaniu i wyjeciu kluczka ze stacyjki otwieraja sie dzrzwi kierowcy pasazera z przodu i pasazera po prawej stronie, lewe tylne sie nie otwieraja nawet jak nacisne przycisk w drzwiach kierowcy tez sie nie otwieraja mam rowniez blad.

01561 - left rear door

61-00 wont de safe

gdzie szukac problemu w wiazce drzwi czy w wiazce ze slupka B do slupka A czy moze zlamny przewod w gumowej przelotce laczacej drzwi i slupek B.

wszytsko zrobilem tak jak opisane ponizej.

Instrukcja dla wersji "do końca MY03":

1. Wyciągasz z kostki 20-pin w słupku B wszystkie kable poza 7 (masa), 2 (głośnik +) i 12 (głośnik -) i izolujesz wyciągnięte przewody.
2. Przekładasz pin 7 w pin 1.
3. Zakładasz 2 nowe przewody w piny 5 i 6. Skręcasz je ze sobą i prowadzisz podłogą do 20-pinowej kostki drzwi w słupku A - mostkujesz się odpowiednio z pinami 5 (pomarańczowo/zielony) i 6 (pomarańczowo/brązowy).
4. Zakładasz 1 nowy przewód w pin 4 (także prowadzisz go do słupka A, do 20-pinowej kostki drzwi - mostkujesz się z pinem 4 (czerwono/szary)
5. Zakładasz 2 nowe przewody w piny 3 i 11 (jeden prowadzisz do MCE - S280 a drugi do panelu bezpieczników - S23)

Jeśli chodzi o okablowanie - trzeba zastosować odpowiedni przekrój
- CAN: 0.35mm
- inklinacja: 0,5mm
- zasilanie do bezpiecznika S280: 2,5mm
- zasilanie do bezpiecznika S23: 0.5mm

CAN, zasilanie S23 i inklinację można uśrednić i zastosować 0.5mm - na bezpiecznik S280 taka grubość nie wystarczy więc zdecydowanie trzeba zaopatrzyć się w kabel 2.5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chcę tworzyć nowego tematu więc podpinam się tutaj. Mam problem, że podczas obecnych przymrozków nie mogę otworzyć drzwi (A4 B6). Tzn. drzwi otwierają się centralnym zamkiem ale biorąc za klamkę nie otwierają się. Identyczny problem miałem zimą w poprzedniej A6 C4. Problem znika przy plusowej temp. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...