Treść opublikowana przez slawomir273
-
Jaką szybę czołową zamontować w A4 B7?
Witam. Kamień uszkodził mi przednią szybę . Jakiej firmy najlepiej zamontować ?
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
Podziękował
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
Ok mogę prosić o link do wszystkiego
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
Mogę o propozycję rozrządu kompletnego do ALT.
-
Pytanie o wężyk
Sprawdż sobie jeszcze gruszkę podciśnienia czy wszystko działa . Czy ramię i guma są całe i czy działa po dodaniu gazu
- Pytanie o wężyk
-
Pytanie o wężyk
Z błędem nie pomogę.Ja kupiłem w sklepie motoryzacyjnym
-
Pytanie o wężyk
Od podciśnienia gruszki. Jest wciskany wyciągasz i wymieniasz.
-
Problem, wałek rozrządu?!
Dzięki.Wariatora i łańcucha jeszcze nie robiłem.
-
Problem, wałek rozrządu?!
A cenowo jak wypadło?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dziękuję i pozdrawiam.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nikt nic?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Proszę o pomoc w doborze tarcz i klocków przód WAUZZZ8E86A086420
-
Poduszki silnika
Na jakie wymieniłeś ?
-
BRAK MOCY A4 B6 2.0 ALT 131KM
Sprawdż gruszkę podciśnienia.
-
Cykanie z korektora
Normalne stygnie.
-
Termostat sie nie otwiera po wymianie
Wymieniałeś na nowe czy używane jakiej firmy ?
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
To jak ograniczyć branie oleju?
-
Wolno opadajadajace obroty alt
-
Wolno opadające obroty.
A nie możesz opisać co dokładnie zrobić w czujniku?
-
Wolno opadające obroty.
Komputer błędu nie wywala? Czy nie lepiej jest zamienić kabelki we wtyczce?
-
Wolno opadające obroty.
A co było powodem?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Nie kupuj Bosch nie warto polecam Denso
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Czy gałka i mieszek z tej aukcji da radę założyć do A4 B7 https://allegro.pl/oferta/galka-mieszek-zmiany-biegow-audi-a4-a5-s-line-7896744437
-
Problem z odpalaniem
A Ty będziesz codziennie zakładał ten temat nie umiesz pisać w jednym ?