Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kriss0977

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kriss0977 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam. Mam taki problem z moim wozidlem że nie odpala. Kręci aż Aku do ładowania poszedł. Ale sprawdziłem przekaźnik pompy paliwa i teraz nie wiem jak to ogarnąć. Przekaźnik niby działa ale nie słychać pompy. Zdjąłem obudowę przekaźnika przetarłem styki i nic to nie dało, jak podeprę styk przekaźnika to słychać że pompa działa. Tylko jak jest logika działania, bo przy przekręceniu stacyjki na on ale nie na star powinno być słychać pompę. Bo u mnie nie słychać. Jedynej rzeczy której nie sprawdziłem to czy po przekręceniu stacyjki dochodzi pełne napięcie na cewkę przekaźnika ?‍♂️. Błędy pokazało słaby sygnał kluczyka -sporadycznie i nie działa kluczyk ale to jak wsadziłem drugi zapasowy. Ale kontrolka imo się nie świeć ciągle tylko gaśnie jak wykryje kluczyk.Potrzebuje namiary na jakiegoś speca w Łodzi. Pozdro.
  2. kriss0977 odpowiedział(a) na Łysy77 temat w Audi A4 B6
    Coś z tym forum nie tak jest żadnych podpowiedzi i pomocy...... też mam ten problem bo przez tą je....ą szmatę zaczyna gnić samochód.
  3. kriss0977 opublikował(a) temat w 2.0
    Jak w temacie wymieniłem manetki kompletne, przełożyłem taśmę ze starych manetek bo nie byłem pewny czy ta taśma która na nich była jest dobrze nawinięta. Na super szybko się obyło.....ale mam problem bo mi się choinka zapaliła na zegarach? Vagowany pokazał błąd czujnika położenia kierownicy.....jak to zgrać.
  4. Vag

    kriss0977 opublikował(a) temat w 2.0
    Jest gdzieś dokładna rozpiska kodów błędów, bo listę kodów błędów mam a potrzebuję taką gdzie jest dokładnie opisane co z czym jest powiązane. Np. tempomat radio i wzmaczniacz są ze sobą powiązane....
  5. kriss0977 opublikował(a) temat w 2.0
    Ostatnio podpiąłem sobie kompa pod moją audiolę żeby porównać temperatury płynu chłodzącego z mojego afta z superbem 1 brachola. I zauważyłem że w audioli odczyty temperatury na blokach pomiarowych silnika i licznika to coś koło 101*C.... wskaźnik pokazuje jak wryty 90*C o co kaman. Wentylator pracuje tylko tak jakoś kulawo....tak mi się zdaje. Jazda głównie po mieście, nawet jak go przegonie po banie to się nic nie dzieje ?. I czy do tego sinika jest przewidziany jeden wentylator chłodnicy czy występowała wersja z dwoma. Coś ktoś.....zanim go rozbebesze.
  6. WAUZZZ8E33A189482 taki do sprawdzenia przed zakupem.....bo dość często zmienia właściciela ??
  7. kriss0977 opublikował(a) temat w 2.0
    Więc tak....wymieniłem po raz drugi czujnik położenia wału bo za pierwszym razem zamiennik popracował 3mce i przy zimnym silniku pokazywał 100kohm.Obecny oryginał boscha oporność 900ohm i jest super.....no prawie bo dzisiaj furmanka znowu nie chciała odpalić, stał tylko 8h...No jak już odburzył to pojechał bez problemów, pod hawirą komp....i qwa błąd czujnika położenia wału??????miernik...wskazania 1100ohm z tendencją spadkową. Czy ktoś miał taki cyrk z tym czynnikiem czy ja jestem prekursorem tak irytującego problemu.....
  8. kriss0977 odpowiedział(a) na kriss0977 temat w 2.0
    Zasadniczo to na razie jest walka z elektryką, może nie jakaś tragiczna ale irytująca....
  9. kriss0977 odpowiedział(a) na kriss0977 temat w 2.0
    Rozrząd pewnie kiedyś był robiony....mam tą padlinę od maja tego roku i jakoś większych problemów nie było.... oprócz braku wspornika przedniego silnika( pewnie przy wymianie rozrządu zaginął w akcji) i wyrypanych poduch silnika jakoś to się turlało.....ma 250k najechane teoretycznie.
  10. kriss0977 opublikował(a) temat w 2.0
    Temat pewnie nie raz poruszany, oki spoks tyle że w mojej padlinie zaczyna mnie brać irytacja co do jakości produktu jakim jest audi. Otóż moje badziewie rano ma problem z odpaleniem jak już to zrobi to wchodzi w tryb awaryjny, odpala po trzecim razie, jak odpali i zgasimy i zaraz odpalimy to jest oki, tryb pracy awaryjnej znika i padlina jedzie. Błąd czujnika G28 no i wszystko jasne..... otóż niekoniecznie bo ten pierdolnik był wymieniany 60dni temu na nowy i wszystko banglało......Kupie jeszcze jeden już super oryginał bosch'a jak to nie poprawi pracy tego grzmota to go qr** spuszcze z wiaduktu.
  11. kriss0977 opublikował(a) temat w 2.0
    Takie tam..... chyba nie trzymały ?
  12. Witam. Może wierce dziurę w brzuchu ale nie wiem jaka podpora przednia jest do mojej wersji silnika...... ręce już mi opadają.... Według vin i innych wskazań powinien być zestaw jak na pierwszych dwóch zdjęciach, tylko że ja mam w silniku miskę olejową jak na trzecim zdjęciu.....i jaka podpora do tego grzmota ma być.
  13. kriss0977 odpowiedział(a) na kriss0977 temat w 2.0
    To jest taki wspornik jaki ma numer ktoś wie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.