Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI Meet' 2014 | 11-12 październik | LKJ Zabajka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem jedno , impreza wypas, dzięki za całokształt, byłem krótko ale 'intensywnie', miło poznać zacne szanowne grono :D

Pozdrawiam

a ja Cię osobiście nie poznałem a tyle ulotek dostałem chyba z 4 :D

Opublikowano

Kiedy będą zdjęcia , filmy ?? :D

Opublikowano

Rzekłbym zlot jakich wiele :D

Opublikowano

Moje dziecko zalapalo się :D

Opublikowano

Moje tez ;-)

Opublikowano
  • Autor

Drugi dzień od Piotrka:
https://plus.google.com/u/0/photos/116654819519351454955/albums/6070106328608233921

Pierwszy dzień od Jarka:

https://plus.google.com/photos/103904503200204395701/albums/6070442605870853537

Całość od Pawła:

https://picasaweb.google.com/117884700561039923035/AudiMeet2014?authkey=Gv1sRgCL6Ij533pbv_7wE

Więcej na www.audimeet.pl i www.audipodkarpacie.pl :-)


Parę słów od organizatora całego zamieszania.

AM'2014 miał być ostatnią edycją tego eventu. 4 lata ciężkiej pracy, gdzie raz było dobrze a innym razem totalna klapa uświadomiły mnie, i Nas jako całą sekcję organizacyjną, że jednak szkoda zaprzepaścić tego co zaczyna budować nowe spojrzenie na tą imprezę. Tegoroczna edycja pokazała Nam że jednak da się zrobić event z grubej rury żeby na prawdę bardzo wiele super projektów zjawiło się na zlocie. W tym roku na próbę poszliśmy w całą Polskę, co okazało się trafieniem w samo setno sprawy. Jesteśmy dumni z tego że udało Nam się w tym roku ogarnąć tak dużą imprezę.

Z mojego miejsca bardzo serdecznie chciałbym podziękować osobom które przyczyniły się do zorganizowania tej edycji, czyli całej sekcji organizacyjnej. Dziękuję wszystkim sponsorom, tym większym i tym mniejszym za udział i wkład w AUDI Meet'. Dziękuję partnerom imprezy, mediom, fotografom, a w szczególności pragnę podziękować uczestnikom nie tylko za to że byli, że przyjechali, ale za to że swoją postawą nie zawiedli!

Cieszymy się że impreza się podobała. Za słowa krytyki również dziękujemy bo wiadome jest to, że nie da się dopiąć jednak wszystkiego na ostatni guzik, mimo że była to czwarta edycja. Dziękujemy tym osobom które podchodziły i swoje spostrzeżenia Nam przekazywały, i na pewno je wykorzystamy przy kolejnych edycjach.

Tak dokładnie decyzja zapadła - nie zamykamy AUDI Meet', tylko kontynuujemy to dotąd, dokąd będziemy mieć siłę! I możecie być pewni że będziemy się starać żeby kolejne edycje były jeszcze lepsze i jeszcze na wyższym poziomie.

Jedno też jest pewne. Od tegorocznej edycji impreza AUDI Meet' będzie co roku organizowana na LKJ Zabajka, z czego się bardzo cieszymy że władze ośrodka same nam to zaproponowały.

Nie pozostaje mi jako organizatorowi, jak i w imieniu całej sekcji organizacyjnej zaprosić na kolejne edycje AUDI Meet'!

Pozdrawiam i zapraszam, Bartłomiej Ziomek

Opublikowano

impreza była zacna i ogólnie dobrze że pogoda dopisała się , na przyszłość polecałbym gdzieś we sierpniu lub we wrześniu zrobić wtedy jest ciepło i można namioty rozbić ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

impreza była zacna i ogólnie dobrze że pogoda dopisała się , na przyszłość polecałbym gdzieś we sierpniu lub we wrześniu zrobić wtedy jest ciepło i można namioty rozbić ;)

Pozdrawiam

Harry :facepalm: fajnie napisałeś :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.