Skocz do zawartości
IGNOROWANY

17" a -40


buuuury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie zapytanko planuje na dniach obniżyć swoje A4 sprężynami mts - 40 i założyć do tego koło od A8 D2 17 " wzór :
http://www.directupload.net/file/d/3732/gggnaqc2_jpg.htm

i teraz pytanko czy będzie to jakoś wyglądać ? może jakieś przykałdowe foto ?
czy może dać sobie spokój ?
Liczę na wyajsniajace odpowiedzi i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie fajnie będzie wyglądać sam mam a3 8l -30mm na 16'' i fajnie wygląda. Mogę podesłać zdjęcia na pw. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim podpisie masz avanta na 225/40 r18 przy ok -35/-40 z tyłu. Ja dla mnie -40 to minimum i nie bierz żadnego MTS tylko kup dobre springi żeby się jechało jak trzeba. Jeśli chcesz wypas (moim zdaniem) kup sobie Eibacha Sport Line -45-50/-40-45 za ok 560zł u producenta na stronie. A jak nie to proponuje K.A.W. obniżenie ok 60/40 ale są zestawy z wyższym przodem. Układ jest taki. Jeśli nie chcesz motorówki nie kupuj równego obniżenia przód/tył. Z tyłu chociaż te 5mm wyżej. To coś wrzucisz do bagażnika albo masz butle z gazem itp. u mnie na pro kit -30 przód/tył była lekka motorówka na pusto. Wyrównywało się dopiero po wyjęciu zapasu i na rezerwie paliwa także nie radzę.


Co do zdjęcia z podpisu. Na focie jest pro kit eibacha -30. Do bagażnika na próbę włożone 2 opakowania płytek żeby zobaczyć jak siądzie. Dlatego napisałem , że tył jest -40 bo tak wyszło. Sam teraz planuje przesiadkę na sport line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...