Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS-E - brak radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Przedstawię kilka faktów i proszę o informację.


W aucie jest fabryczna instalacja pod RNS-E.

Jak kupiłem auto nie było odbiornika, więc dokupiłem RNS-E.

Po włożeniu wszystko działa oprócz radia.


Jak w gniazdo radia włożę zwykły kawałek kabla to radio odbiera.

Jak podłączę antenę to słychać tylko szum.



Czy w opcjach ustawienia VAGIEM jest taka możliwość aby włączyć/wyłączyć wzmacniacz antenowy? Może mam wyłączona tą opcję?

Edytowane przez Cez032

Opublikowano

Nie da się wyłączyć wzmacniacza.

Sprawdź go, może coś nie łączy.

Wyżej masz podwieszony temat o tym.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51112-all-b6-know-how-odnosnie-poprawy-odbioru-radia/

Edytowane przez fidotp

Opublikowano
  • Autor

Tak, czytałem ten temat.

Czy ktoś mógłby wkleić jakie powinno być prawidłowe kodowanie rns-e w pozycji Radio w vag?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

u mnie było to samo, okazał się padnięty wzmacniacz, zamówiłem na allegro, wymieniłem i wszystko śmiga, nie rewelacyjnie ale jako tako działa ;]

Opublikowano
  • Autor

Byłem u elektryka. Coś tam niby polutował we wzmacniaczu. Zapłaciłem 200 zł.

Jak stałem u niego wszystkie radia ładnie odbierały. Jak wyjechałem z centrum miasta, tylko jedno radio łapało i to słabo.

Jak powiedział elektryk wzmacniacz był uszkodzony przez podłączony separator.

Wymienię wzmacniacz i zobaczymy czy będzie znaczna poprawa.

Edytowane przez Cez032

Opublikowano

Trzeba było od razu kupić nowy wzmacniacz, koszt pewnie jakieś 50 zł :) Z jaką końcówką masz oryginalny wzmacniacz? U mnie leży z końcówką P (b7 avant), możesz kiedyś do mnie podjechać i zobaczysz czy działa, pod warunkiem że nie masz skopanej instalacji :)

Przy okazji, były B6 z fabrycznym RNS-E? Myślałem że w B6 było tylko RNS-D.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć,

mam analogiczny problem u siebie w B6 (radio jedynie szumi, w dużej aglomeracji, gdzie jest dużo nadajników jakoś odbiera), czy możecie polecić mi jakiegoś dobrego fachowca, który naprawi mi wzmacniacz (wymieni jeżeli oczywiście problem będzie we wzmacniaczu)to na terenie Warszawy? Dzięki za informacje.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.
Ja mam podobny problem tylko z radiem RNS-D jest tylko jeden szum GPS odbiera dobrze, nie mogę nigdzie znaleść gdzie jest umijscowiony wzmacniacz w sedanie może on padł i wyskakuje taki błąd po podpieciu do vag-a błąd 856 Antena radiowa - statyczne-przerwanie, jak mogę sprawdzić taki przewód ? proszę o pomoc bo już się meczę 2 dni ;/

Edytowane przez Krzysiek303

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Męcz się dalej skoro nie przeczytałeś chociaż tego posta. Nawet w nim został podany podwieszony link na temat twojego problemu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany.

Jeden elektryk naprawił wzmacniacz, ale prawdopodobnie nie wykasował błędów i przez to dalej nie działało.

Drugi elektryk wykasował błędy na nowo podłączył końcówki pod rns-e i teraz radyjko hula :banan: .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.