Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam mechaniorów magików łódzkie koło Bedlna żychlina trasa wa-wa poznań


a4b5-1234

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie , jest 2 gosci ,jeden ogarnia wszystko dosłownie ,od blacharstwa ,lakiernictwo ,po elektronike wszystkie samochody nie są mu obce ,zna sie gosciu na rzeczy , drugi ogarnia tylko VAG-i i tylko diesle ,pompy regeneruje ,wtryski naprawia ,wymienia końcówki ustawia ,podłacza vag ,ustawia co potrzeba w gratisi po usłudze ,wszystko profi za śmieszną cene ,ja tam robiłem u nich pompe wtryskową i pare innych rzeczy gdzie inni mechanicy w okolicy rozkładali ręce ,byłem nawet w bosch servise i oni tęz zieloni i jestem bardzo zadowolony , wymiania pompy w niecałe 20 minut + ustawienie 15 minut aż byłem w szoku co jeden mi mówił jak by w jakimś serwisie w ASO pracował a po wyglądzie jego nikt by sie ne spodziewał że ma taką wiedze.

moje auto nigdy tak dobrze nie jezdziło

na dzieńdobry najpierw poszedł vag ,po sprawdzał mi wszystko przejchał sie cos tam pogrzebał i mówi pompa szrot jak pan chce to mam na wymiane , po wymianie jak ręką odjał :banan: ,nie szarpie nie przerywa ,jeszcze po wtryski kiedyś pojade ,mówił mi ze groszowa sprawa tylko stare mam oddać w rozliczeniu ,za miesiac może pojade ,montaz gratis przy zakupie dla mnie rewelka . juz paru kolegów do nich wysłałem na prawde polecam . ^_^:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos potrzebujesz to pisz do mnie jak coś ,bo do nich sie raczej nie dodzwonisz ( albo brak zasiegu albo słaby ) bo nie daleko jest maszt antenowy i zakłoca telefony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...