Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Darmowy program antywirusowy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jaki darmowy program anrywirusowy ewentualnie jakiś "internet security" polecacie. Ostatnio korzystałem z Nortona ale wygasła mi subskrypcja i postanowiłem że może by tak spróbować czegoś za darmoszkę. Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych chyba jeden z lepszych...ale ja znalazłem na allegro za kilkadziesiąt pln roczną aktualizację Eset Smart Security.Co roku odnawiam,mam już chyba 3 rok i nie narzekam.Zero syfu.Do tego mam Malwarebytes Anti-Malwarte(na żądanie),którym przelecę co jakiś czas.No i zdrowy rozsądek z korzystania z internetu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę AVG. Wszystkim instaluje i nikt nie narzeka.

Sam używam jednak Nortona Internet Security , ale płatny.

Druga opcja, każda firma daje wersje testowa na miech, zanim wszystkie przecwiczysz to rok full za darmo.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avire miał ojciec...jak przeskanowałem malwarebytes i NODem to trochę "towaru" nie widział ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam avg, korzystam od ponad 3 lat i wszystko ladnie wykrywa ;) no i nie jest 'nachalny' dziala sobie w tle bez bezsensownych komunikatow o zaktualizowanej bazie wirusów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast ma jedną dość sporą wadę, jego wodotryski i lasery bez odpowiedniej rekonfiguracji mogą spowalniać kompa.

Za dużo niepotrzebnych funkcji ma domyślnie powłączanych.

Poleciłbym Nod'a, niestety nie jest on darmowy.

Edytowane przez devey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devey o jakich opcjach do wyłączenia mówisz?? Ja mam licencję avasta na 2 kompach i nie zauważyłem aby spowalniał sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nod naprawdę dużo nie kosztuje.Poszukajcie na allegro.Są miesięczne,półroczne i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devey o jakich opcjach do wyłączenia mówisz?? Ja mam licencję avasta na 2 kompach i nie zauważyłem aby spowalniał sprzęt

Na nowszych kompach można tego nie odczuwać. Wszystko zależy od tego jaki masz OS, i co pod maską ;-)

Pisałem np o ochronie www, o software updaterze, o grimefighterze i w końcu o secure line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki koledzy za dotychczasowe podpowiedzi. Miałem kiedyś Avasta i faktycznie troszkę zamulał, był zainstalowany na duzo słabszym sprzęcie niż ten który obecnie posiadam ale generalnie byłem z niego zadowolony. Może by tak spróbować tego AVG :eusathink:

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devey o jakich opcjach do wyłączenia mówisz?? Ja mam licencję avasta na 2 kompach i nie zauważyłem aby spowalniał sprzęt

Na nowszych kompach można tego nie odczuwać. Wszystko zależy od tego jaki masz OS, i co pod maską ;-)

Pisałem np o ochronie www, o software updaterze, o grimefighterze i w końcu o secure line.

Desktop na i7, laptop na i5, w obu Win 7 i minimum 8GB ram. Avast chodzi ładnie choć w kwestii wyłapywania spyware nie jest tak różowo.

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nod naprawdę dużo nie kosztuje.Poszukajcie na allegro.Są miesięczne,półroczne i więcej.

Ja nigdy nie korzystałem z płatnego antywirusa i nie zdarzyło mi się żebym złapał jakiegoś wirusa, chociaż nie ujmuje im skuteczności.

Autor pytał o darmowy program a takich jest mnóstwo, kwestia tylko tego co jest mu potrzebne. Najnowszy AVG może odrzucić ``konstrukcją`` gdyż jest bardzo stylizowany pod Windowsa 8. Jednak te kafelki nie są takie złe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desktop na i7, laptop na i5, w obu Win 7 i minimum 8GB ram. Avast chodzi ładnie choć w kwestii wyłapywania spyware nie jest tak różowo.

Dlatego nie odczuwasz jego działania :)

Ja nigdy nie korzystałem z płatnego antywirusa i nie zdarzyło mi się żebym złapał jakiegoś wirusa, chociaż nie ujmuje im skuteczności.

Autor pytał o darmowy program a takich jest mnóstwo, kwestia tylko tego co jest mu potrzebne. Najnowszy AVG może odrzucić ``konstrukcją`` gdyż jest bardzo stylizowany pod Windowsa 8. Jednak te kafelki nie są takie złe ;)

Czasem nawet najlepszy antywirus nie gwarantuje najlepszej ochrony jeśli przed kompem siedzi użyszkodnik a nie użytkownik, to tak off-topując :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy AVG instalujr znajomym. Sam mam kasperskyego. Nie zamula juz tak jak kiedys.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...