Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z tempomatem Audi a4 b8 avant 2009 Anglik


Papik00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z tempomatem mianowicie kupilem manetki z tempomatem(z polski) bo w moim niebylo..zalozylem zgodnie z instrukcja(tasmy niezmienialem bo w kupionym juz była )zrobiłem kalibracje konta skretu..ale cały czas pokazuje błąd P164700 kierunkowskazy i wycieraczki działają ale tempomat nie nawet jakby go niewidzial..kodowanie niby zakończone pomyślnie ale cały czas ten błąd i brak odzewu tempomatu...pomocy...originalne manetki to 8k0953502BJ a wymieniłem na BK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silniku czy zegarach rownież zrobiłeś kodowanie ?

W jakim sterowniku masz tez błąd i jaki jest jego opis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem manetki 8k0953502 BJ z taśma 8k0953568F na manetki z tempomatem 8k0953502BK z taśma 8K0954568 Używam programu delphi/autocom zrobiłem kodowanie tempomatu w silniku opcja tempomat oraz kalibracje kata skrętu w opcjach obsługi kierownicy...zakończone powodzeniem ale tylko na kompie...błąd jest P164700 stały na silniku mruga dioda świec zarowych..narazie doszłem do tego ze jutro muszę zmienic taśmę na maja stara bo ta ktora kupiłem z tempomatem nieobsluguje multifunkcji kierownicy a ja taka mam...niewiem czy to ma związek ale tak czy tak tempomat niedaje oznak życia...jutro napisze cos wiecej...niemoge znaleźć tylko co to za błąd P164700 opis...brak kodowania/połączenia na listwie CAN cos w tym stylu... :/

Juz znalazłem jaki to blad

P1647 Please check coding of ECUs in Data Bus Powertrain

Jutro zmienię taśmę i sprobuje jeszcze raz....no chyba ze ktos miał podobny problem..

A moze kodowanie przy użyciu delphi/autocom nic nieda moze musi byc Vag jutro sie okaże

Tak wiec wymieniłem taśmę błędy zniknęły...zrobiłem ponownie kalibracje kata skrętu ale dalej tempomat niereaguje czy ktos wie jak i gdzie zakodować tempomat w jakiej funkcji trzeba cos zmienic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie niekodowalem...aha wiec najpierw w zegarach?? A potem??

Moze mi ktos napisać jakie liczby trzeba wpisać i gdzie przy kodowaniu zegarów na tempomat oraz cała resztę szukałem wszędzie i niemoge znaleźć HELP byłbym wdzięczny za cała procedurę kodowania...

Juz gotowe...problem byl zwiazany z moim programem po podlaczeniu do vcds wszystko poszlo jak po masle..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...