Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocene logów 1.9 TDI co chipie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio dorwałem sie do interfejsu i postanowiłem zrobić logi.

Pacjentem jest A4 B5 1.9 TDI 1Z

Samochód jest po chipie tzw. gotowcu nie jakis box.

Mam kontakt z gościem co mi to robił i może pozmieniać jakieś wartości.

Dodam że samochód troszkę kopci przy pełnym bucie, powiedział bym że taki słodki dymek jak na diesla przystało :)

Kata jeszcze posiadam i niezaślepionego EGR i do tego zasyfiony ssacy, chociaż ostatnio trochę go przedmuchałem.

t4JNvpD.jpg

YNmgBlc.jpg

Edytowane przez Kowal11

Opublikowano

Zrob porzadnie logi od 1500 do 4200 obr

Kopci bo kolektor zawalony i egr do tego.

Z tego co widac to wszystko jest ok.

Jakie masz ustawione doładowanie??

Opublikowano

Jakie masz ustawione doładowanie??

przeicez widac to na logach

Opublikowano
  • Autor

Jak wyczyszcze kolektor i zaślepie egr to dopiero zrobie nowe.

Ale tak to wszystko jest ok? Program jest w porządku czy należy coś w nim zmienić

Opublikowano

jeżeli chcesz liczyć na wmiare przydatną pomoc rób wyłacznie logi pojedynczo

sktóć ciegło gruszki turbiny powiedzmy z 5 zwojów gwintu i wykonaj 011d

powiedz czipowcowi by poprawił mape dymienia i doładowanie

filtr powietrza, siateczki przepływki, IC, kolektor ssący i wloty w głowicy do ogarnięcia

Opublikowano
  • Autor

Niestety kolektora nie wyczyszcze poddałem sie przy odkręcaniu nie mam tam miejsca by tam dojść i przy metalowej osłonie metalowej pomiędzy kolektorem a turbo jedna śruba sie obrobiła i d*pa..

Filtr powietrza mam do wymiany i tak

A co do programu może być jak narazie? Pomiewarz po zimie na następny sezon mam plan wymienić wtryski na większe i wtedy wysłać komputer do remapu a teraz bym musiał wysyłać i kombinować. Czy oprócz dymu nie będzie jakiś skutków ubocznych dla silnika?

Co do logów zrobię najprawdopodobniej pod koniec tyg.

Czym wyczyścić siateczke przepływki? Wyglądała na czystą jak patrzyłem.

Opublikowano

korekta oszałamiającej poprawy nie da tylko pełen potencjał został by wykorzystany, zrobisz logi to ci powiem czy warto teraz się z tym bawić

teraz nie ma prawa nic dymić

czymś co dobrze odtłuszcza, najlepsza jest wanienka ultradźwiękowa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.