Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] SOFT CODING w 1 Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam - :hi: pytanko czy we wszystkich 1 Z-eciorach soft coding jest taki sam to jest ta wartosc (00000-00127) i jaka powinna byc? bo u mnie jest 00000 i mryga kontrolka od swiecy zarowej. Tak samo w rubryce ponizej tam gdzie jest SCHOP..... tez mam 000000 ? co wy na to? :kwasny:

Opublikowano

a sa jakies błedy w sterowniku ?

Opublikowano
  • Autor

a sa jakies błedy w sterowniku ?

Tak napewno jest blad tylko dokladnie nie powiem bo niezapisalem nr. ale tlumaczylem go to w dowolnym tlumaczeniu wyszlo zle zakodowany sterownik, jak bede mial chwilke czasu to podlacze kompa i wtedy zapisze ale nie predzej niz w sobote lub niedziele

Opublikowano

Witam - :hi: pytanko czy we wszystkich 1 Z-eciorach soft coding jest taki sam to jest ta wartosc (00000-00127) i jaka powinna byc? bo u mnie jest 00000 i mryga kontrolka od swiecy zarowej. Tak samo w rubryce ponizej tam gdzie jest SCHOP..... tez mam 000000 ? co wy na to? :kwasny:

Chłopie......... zamiast szukać w d....ie mózgu poczytaj swoje poprzednie wątki :wink4:

sprawdziłeś chociaż jednąodpowiedż :cool1:

nie będe cytował bo było tego wiele....sam przyznaj :przebiegly:

pozdrawiam

jeżeli chdzi o kodowanie - :wink4:masz legalnego vaga :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Witam - :hi: pytanko czy we wszystkich 1 Z-eciorach soft coding jest taki sam to jest ta wartosc (00000-00127) i jaka powinna byc? bo u mnie jest 00000 i mryga kontrolka od swiecy zarowej. Tak samo w rubryce ponizej tam gdzie jest SCHOP..... tez mam 000000 ? co wy na to? :kwasny:

Chłopie......... zamiast szukać w d....ie mózgu poczytaj swoje poprzednie wątki :wink4:

sprawdziłeś chociaż jedną odpowiedż :cool1:

nie będe cytował bo było tego wiele....sam przyznaj :przebiegly:

pozdrawiam

jeżeli chdzi o kodowanie - :wink4:masz legalnego vaga :mysli:

sprawdzalem skoro nie mam odpowiedzina tak proste pytanko- wystarczy podpiac vaga i zaobczyc co macie w swoim aucie za nr.

Ale NIE lepiej odrazu wjechac na kogos z RYJEM :thumbdown:

Opublikowano

Witam - :hi: pytanko czy we wszystkich 1 Z-eciorach soft coding jest taki sam to jest ta wartosc (00000-00127) i jaka powinna byc? bo u mnie jest 00000 i mryga kontrolka od swiecy zarowej. Tak samo w rubryce ponizej tam gdzie jest SCHOP..... tez mam 000000 ? co wy na to? :kwasny:

Chłopie......... zamiast szukać w d....ie mózgu poczytaj swoje poprzednie wątki :wink4:

sprawdziłeś chociaż jedną odpowiedż :cool1:

nie będe cytował bo było tego wiele....sam przyznaj :przebiegly:

pozdrawiam

jeżeli chdzi o kodowanie - :wink4:masz legalnego vaga :mysli:

ps.... przeczytaj podpis w moim profilu :wink4:

sprawdzalem skoro nie mam odpowiedzina tak proste pytanko- wystarczy podpiac vaga i zaobczyc co macie w swoim aucie za nr.

Ale NIE lepiej odrazu wjechac na kogos z RYJEM :thumbdown:

przepraszam, kolego jak cię uraziłem :wink4:

ponawiam pytanie: jeżeli chdzi o kodowanie - :wink4:masz legalnego vaga mysli

pozdrawiam

zgodnie z obietnicą na PW.

Pq1YgJM9.jpg

pozdrawiam :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzieki bede probowal :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 18:22_________________________________________________

Witam - :hi: pytanko czy we wszystkich 1 Z-eciorach soft coding jest taki sam to jest ta wartosc (00000-00127) i jaka powinna byc? bo u mnie jest 00000 i mryga kontrolka od swiecy zarowej. Tak samo w rubryce ponizej tam gdzie jest SCHOP..... tez mam 000000 ? co wy na to? :kwasny:

Chłopie......... zamiast szukać w d....ie mózgu poczytaj swoje poprzednie wątki :wink4:

sprawdziłeś chociaż jedną odpowiedż :cool1:

nie będe cytował bo było tego wiele....sam przyznaj :przebiegly:

pozdrawiam

jeżeli chdzi o kodowanie - :wink4:masz legalnego vaga :mysli:

ps.... przeczytaj podpis w moim profilu :wink4:

sprawdzalem skoro nie mam odpowiedzina tak proste pytanko- wystarczy podpiac vaga i zaobczyc co macie w swoim aucie za nr.

Ale NIE lepiej odrazu wjechac na kogos z RYJEM :thumbdown:

przepraszam, kolego jak cię uraziłem :wink4:

ponawiam pytanie: jeżeli chdzi o kodowanie - :wink4:masz legalnego vaga mysli

pozdrawiam

zgodnie z obietnicą na PW.

Pq1YgJM9.jpg

pozdrawiam :hi:

niestety kolego ta wartość nie pasuje do mojej :confused4:

Opublikowano

To ja ci odpowiem.

Zależnie od tego jaką masz wersję sterownika to można go kodować lub nie, bo były silniki z dwoma różnymi komputerami.

Jeśli masz MSA 12 to nie można przeprowadzić zmiany kodowania, będą same 00000.

W MSA 15 można zmieniać kodowanie i jest różne dla różnych numerów sterownika.

A WSC możesz sobie wpisać wedle własnego życzenia, to jest numer warsztatu, który zostaje przyznany przez VAG, aby można było zidentyfikować, kto grzebał w sterowniku. W praktyce nie ma prawie żadnego znaczenia (czasami musi być różny od 00000 aby móc przeprowadzić niektóre adaptacje i kodowania).

Opublikowano
  • Autor

To ja ci odpowiem.

Zależnie od tego jaką masz wersję sterownika to można go kodować lub nie, bo były silniki z dwoma różnymi komputerami.

Jeśli masz MSA 12 to nie można przeprowadzić zmiany kodowania, będą same 00000.

W MSA 15 można zmieniać kodowanie i jest różne dla różnych numerów sterownika.

A WSC możesz sobie wpisać wedle własnego życzenia, to jest numer warsztatu, który zostaje przyznany przez VAG, aby można było zidentyfikować, kto grzebał w sterowniku. W praktyce nie ma prawie żadnego znaczenia (czasami musi być różny od 00000 aby móc przeprowadzić niektóre adaptacje i kodowania).

To ja ci odpowiem.

Zależnie od tego jaką masz wersję sterownika to można go kodować lub nie, bo były silniki z dwoma różnymi komputerami.

Jeśli masz MSA 12 to nie można przeprowadzić zmiany kodowania, będą same 00000.

W MSA 15 można zmieniać kodowanie i jest różne dla różnych numerów sterownika.

A WSC możesz sobie wpisać wedle własnego życzenia, to jest numer warsztatu, który zostaje przyznany przez VAG, aby można było zidentyfikować, kto grzebał w sterowniku. W praktyce nie ma prawie żadnego znaczenia (czasami musi być różny od 00000 aby móc przeprowadzić niektóre adaptacje i kodowania).

nie sprawdzalem jeszcze numeru kompa ale wydajw mi sie ze chyba bedzie inny od (00000) bo ten juz sprawdzałem :( isprawdzam dalej metode prób i błedów (00002) narazie tylko on działa ale wtrdy skrzynia-automat działa jak by była w sporcie. Wprowadzałem juz do wartości 00080 i nic - bedziemy próbowac dalej :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.