Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z mocą (AUTOMAT)


redshadow123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od miesiąca jestem posiadaczem A4 która sam sprowadziłem z niemiec. Oglądałem ja z wujkiem ,,mechanikiem" i twierdził że jest wszystko ok, auto bylo mułowate a że nigdy nie jezdziłem automatem to mu uwierzyłem że tak ma być. Ale jeżdze już ponad miesiąc i niestety Audi ma od 0-100 ponad 30sek, czyli totalne dno. Byłem u mechanika podpią pod komputer i okazało sie że bład P1550 więc wyczysciłem zawór n75 wszystkie szlaufiki z góry powymieniałem, egr przeczyscilem (było mało syfu) i niestety nic to nie dało. Przepływomierz też jest czyściutki, przewód od intercooler'a też jest szczelny. Już nie mam pomysłu co to może być, ojciec stawia na geometrie turbiny lub po prostu zasyfioną. Czy możecie coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc zaraz zabieram sie za demontaż turbiny i czyszczenie. Jak to wszystko skończe zmontuje i skrece to dam znać co z tego wyszło ;)


Turbo wyczyszczone, przewody uszczelnione może troszeczke pomogło ale bardzo mało. Jakieś rady?


Wiec uważam że temat do zamkniecią. Dużo mi pomogliście....

Powodem spadku mocy była uszkodzona przepływka, nowa orginalna rozwiązała problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś pojechał do porządnego diagnosty wiedział byś o tym od razu :) A że pojechałeś do czytacza usterek to zapewne straciłeś kase i czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...