Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak powinny działać wentylatory ?


maq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko do działania wentylatorów. Tematów na forum jest sporo ale nie widzę konkretnej odpowiedzi jak praca jest poprawna . B6 mam od niedawna i zauważyłem dzisiaj że sprawa u mnie wygląda w ten sposób: Jak klima jest wyłączona ( ECON on ) to wentylatory nie chodzą więc to jest chyba ok. Natomiast kiedy ECON jest off to obydwa wentylatory załączają się na chwilę ( obydwa są elektryczne ) i po jakichś 10-15 sekundach się wyłączają, potem znowu po około 15 sekundach załączają się na chwilę z powrotem. Taka praca wentylatorów jest gdy na zewnątrz jest chłodniej (np dziś rano jakieś 13 stopni) Kiedy jest gorąco to chodzą na wysokich obrotach cały czas. czy takie działanie ( cykliczne załączanie i wyłączanie ) w niższych temperaturach zewnętrznych jest normalne? W jakich ewentualnie grupach należało by sprawdzić w VAGu błędy? Na grupie ENGINE nie ma błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej zasadniczo mój post niejako pokrywa się z Twoim :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288415-audi-200-alt-2002-wentylatory-2-czy-1/

Wiem że gdy nie włączysz tryb ECO to WENTYLATOR chodzi nonstop ale czy tak ma być ??? Rok czasu jeżdżę A4B6 i w końcu padł ale przecież miał do tego prawo skoro kręci się non stop no chyba że się mylę ...No i czy tam ma być 2 czy 1 ???

pzdr

Edytowane przez vasco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...