Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pierdzenie przy przyśpieszaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, sprawa dotyczy mojej a3 1.9 ahf, przy przyśpieszaniu słychać takie pierdzenie z dołu auta, tak jakby była dziurka w tłumiku albo pęknięty kolektor/wydmuchana uszczelka, jednak byłem u 3 mechaników (w tym jedni to tłumikarze) i nie mogą znaleźć przyczyny, cały wydech zdrowy, kolektor cały, spod uszczelki nie dmucha. Złącze elastyczne nowe, katalizatora nie ma. Po wycięciu katalizatora było wszystko ok, to było prawie rok temu. A zauważyłem to na trasie w DE gdy leciałem sobie całą drogę ok 180km/h i w tunelach usłyszałem pierwszy raz. Nie wiem gdzie jeszcze mogę szukać przyczyny, czy jest możliwe żeby np turbina wydawała te dźwięki?

Najbardziej słychać to np 2 bieg od 1300rpm jak wdepnę gaz.

Opublikowano

Czuć spaliny w kabinie? Być może zardzewiałe części tłumika tłuczą się w środku.

Opublikowano
  • Autor

nic nie czuć


a dźwięk jest regularny

Opublikowano

Wjeżdżasz na kanał, szczelnie zatykasz wydech szmatą, odpalasz i sprawdzasz gdzie uciekają spaliny. Można ręką, kawałkiem papieru bądź piórkiem ;).

Opublikowano

Sprawdź plecionkę,leci najszybciej.

Opublikowano
  • Autor

Wjeżdżasz na kanał, szczelnie zatykasz wydech szmatą, odpalasz i sprawdzasz gdzie uciekają spaliny. Można ręką, kawałkiem papieru bądź piórkiem ;).

nic nie widać, sprawdzane 2 razy.

Sprawdź plecionkę,leci najszybciej.

napisałem u góry, że jest nowa.

Opublikowano

A może to po prostu wina przelotki tej zamiast kata. Dostała temperatury i wydaje brzydki dźwięk.

Opublikowano
  • Autor

Ale co tam miałoby się stać? Jest wspawana zwykła rura.

Opublikowano

Siema, sprawa dotyczy mojej a3 1.9 ahf, przy przyśpieszaniu słychać takie pierdzenie z dołu auta, tak jakby była dziurka w tłumiku albo pęknięty kolektor/wydmuchana uszczelka, jednak byłem u 3 mechaników (w tym jedni to tłumikarze) i nie mogą znaleźć przyczyny, cały wydech zdrowy, kolektor cały, spod uszczelki nie dmucha. Złącze elastyczne nowe, katalizatora nie ma. Po wycięciu katalizatora było wszystko ok, to było prawie rok temu. A zauważyłem to na trasie w DE gdy leciałem sobie całą drogę ok 180km/h i w tunelach usłyszałem pierwszy raz. Nie wiem gdzie jeszcze mogę szukać przyczyny, czy jest możliwe żeby np turbina wydawała te dźwięki?

Najbardziej słychać to np 2 bieg od 1300rpm jak wdepnę gaz.

stary ja miałem podobnie ale na 1 biegu nie chciało mi jechać i to była wina akurat paliwa może zatankuj na innej stacji innego koncernu tak podpowiadam bo ja zatankowałem i mi problem odszedł

Opublikowano
  • Autor

Auto normalnie ma nic arek, a takie na różnych stacjach ;-)

  • 5 lat później...
Opublikowano

Witam! Mam pytanie udało się rozwiązać problem? Bo mam afnke i mam taki sam problem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.