Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzedaz auta umowa -kupna sprzedazy( wazna sprawa)


Halskii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W najblizszych dniach wystawiam swoja a4 do sprzedazy,

Macie moze jakas dobra umowe ( autko jest sprawne w 100% az szkoda sprzedawac) nie mam nic przeciwko na przeglad w dniu sprzedazy jesli klient tego zechce, i po takiej sprzedazy nie chcial bym zwrotow , mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druki umów są np. na stronie motoallegro, możesz z tamtąd pobrać sobie :)

Ja korzystałem właśnie z tego wzoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak pare miesiecy temu sprzedawalem auto to umowe znalazłem na necie...praktycznie wszystkie z neta wygladaja podobnie.. dodatkowo zawsze mozesz dopisac swoje punkty i tak jak poprzednik pisał motoallegro albo otomoto tam są umowy do ściągnięcia i jest w nich wszystko....więcej do szczęścia raczej nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako dodatek do tego wszystkiego dopisze ,jak wyglada to w Anglii,zawsze na umowie kupna-sprzedazy ,przede wszystkim auta starszego,uzywanego,jest dopisek ''sold as seen'',czyli sprzedane w stanie jakim widac-to jest zabespieczenie prawne wlasciciela auta,na wypadek,gdy sie cos popsuje po sprzedazy auta,nowy wlasciciel moze isc do kazdego mechanika i on ocenia,czy usterka byla przed kupnem auta i czy poprzedni wlasciciel ja ukryl,czy nie mogl o niej nie wiedziec-jesli nie wiedzial o tym,pieniedzy nie zwraca,lub nie placi za naprawe.

Umowa gentelmenska jest gwarancja na jeden miesiac,po miesiacu bez usterek nowy wlasciciel juz musi zadbac o naprawe usterki

wspomniales o przegladzie przed sprzedaza,w Anglii nikt tego nie preferuje,ze wzgledu na to,ze po przegladzie-auto jest sprawne,wiec nie ma mowy o zwrocie pieniedzy

to jest dla informacji chcacych kupic auto na Wyspach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...