Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biznestank - III tura czeka na odbiór

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zamówiłem już 2 tury, pierwszą dostarczam forumowiczom a na drugą czekam. Nie wiem jak będzie z trzecią turą narazie jesteś jako jedyny chętny a muszę zebrać przynajmniej 10 osób

Opublikowano

Jak coś to też jestem chętny na 2 szt ;)

Opublikowano

ja biorę tez 2 szt

Opublikowano
  • Autor

no to jest 5, potrzeba jeszcze 5 i mogę zamawiać


otrzymałem drugą turę kart, tak jak ostatnio karty można odbierać codziennie w siedzibie firmy Asseco (ul. Olchowa rzeszów) albo na najbliższym spocie

Proszę osoby które zamówiły karty w 2giej turze aby się odezwały bo zaginęła mi lista... Pamiętam że kupował @
Chemik21 i ktoś jeszcze...

Już wszyscy namierzeni...

Zapisy na 3cią turę:
@Honolulu100 - 1 sztuka
@kylo1991 - 2 sztuki
@voyytec - 2 sztuki



Edytowane przez szop44

Opublikowano

Ja 2 także bym poprosił jak można jeszcze...

Opublikowano
  • Autor

Zapisy na 3cią turę:
@Honolulu100 - 1 sztuka
@kylo1991 - 2 sztuki
@voyytec - 2 sztuki

@slawinio - 2 sztuki
7/10
- jak uzbieram 10sztuk to do każdego indywidualnie napiszę numer konta i prośbę o podanie blach

Opublikowano

Zapisy na 3cią turę:

@Honolulu100 - 1 sztuka

@kylo1991 - 2 sztuki

@voyytec - 2 sztuki

@slawinio - 2 sztuki

7/10

- jak uzbieram 10sztuk to do każdego indywidualnie napiszę numer konta i prośbę o podanie blach

.

Witam a jest mozliwosc wyslania tej karty poczta bo do Rzeszowa mam kawalek?

Opublikowano
  • Autor

nie ma problemu, musisz doliczyć cenę listu i mogę Ci wysłać :)

Opublikowano

ja bym się pisal na dwie

Opublikowano
  • Autor

Zapisy na 3cią turę:
@Honolulu100 - 1 sztuka
@kylo1991 - 2 sztuki
@voyytec - 2 sztuki

@slawinio - 2 sztuki
@Rafal_ - 2 sztuki

9/10

Opublikowano

Zapisy na 3cią turę:

@Honolulu100 - 1 sztuka

@kylo1991 - 2 sztuki

@voyytec - 2 sztuki

@slawinio - 2 sztuki

@Rafal_ - 2 sztuki

9/10

Ok. To spoko, w takim razie poprosze i ja 1 sztuke.
Opublikowano
  • Autor

JEŚLI KTOŚ NIE MA MOŻLIWOŚCI PODJECHAĆ ALBO DO MNIE ALBO NA SPOT TO W OSTATECZNOŚCI KARTĘ MOGĘ WYSŁAĆ, WTEDY NALEŻY DOLICZYĆ 3,5zł ZA WYSYŁKĘ (chociaż wolał bym uniknąć zabaw z wysyłaniem)


Zapisy na 3cią turę:
@Honolulu100 - 1 sztuka KASA WPŁYNĘŁA
@kylo1991 - 2 sztuki
@voyytec - 2 sztuki
@slawinio - 2 sztuki 1sztuka
@Rafal_ - 2 sztuki KASA WPŁYNĘŁA - z wysyłką
@egon@ 1 sztuka

@2009GREG 1 sztuka KASA WPŁYNĘŁA - z wysyłką

Wymagane minimum już mamy, poczekam jeszcze kilka dni, może ktoś się dopisze a tym czasem porozsyłam wam numer konta i będę czekał na wpłatę


DWIE WAŻNE SPRAWY BO POJAWIŁY SIĘ PYTANIA:

- TANKUJĄC Z TĄ KARTĄ NA STACJI ZOSTANIECIE ZAPYTANI CZY WYSTAWIĆ FAKTURĘ, oczywiście do niczego nie jest ona potrzebna więc mówicie tylko żeby rabat naliczyli

- druga sprawa, zdarzył się błąd, był przekręcony numer rejestracyjny kolega powiedział że bez problemu na stacji wprowadzili mu poprawkę gdyby się wam również przydarzył taki błąd to proszę o informację


JESZCZE RAZ DLA JASNOŚCI:
ZA WYSYŁKĘ PŁACĄ TYLKO OSOBY KTÓRE NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI ODEBRAĆ KART NA MIEJSCU (W RZESZOWIE)

Edytowane przez szop44

Opublikowano

dopisz mnie na 1 karte.

Opublikowano
  • Autor

Zapisy na 3cią turę:
@Honolulu100 - 1 sztuka KASA WPŁYNĘŁA
@kylo1991 - 2 sztuki
@voyytec - 2 sztuki
@slawinio - 2 sztuki 1sztuka
@Rafal_ - 2 sztuki KASA WPŁYNĘŁA - z wysyłką
@egon@ 1 sztuka

@2009GREG 1 sztuka KASA WPŁYNĘŁA - z wysyłką
@ryba85 1sztuka

Opublikowano

tez bym się załapał 1 szt.

Opublikowano
  • Autor

Zapisy na 3cią turę:
@Honolulu100 - 1 sztuka KASA WPŁYNĘŁA
@kylo1991 - 2 sztuki
@voyytec - 2 sztuki 1sztuka KASA WPŁYNĘŁA z wysyłką
@slawinio - 2 sztuki 1sztuka KASA WPŁYNĘŁA
@Rafal_ - 2 sztuki KASA WPŁYNĘŁA - z wysyłką
@egon@ 1 sztuka KASA WPŁYNĘŁA - z wysyłką

@2009GREG 1 sztuka KASA WPŁYNĘŁA - z wysyłką
@ryba85 1sztuka KASA WPŁYNĘŁA - wysyłką :)
@Dawid0 1sztuka

@Chemik21 5 sztuk

prosił bym o pośpieszenie się z wpłatami, czekam do końca tygodnia, później zamawiam karty (jeśli otrzymam przynajmniej wpłatę za przynajmniej 10 kart)

Edytowane przez szop44

Opublikowano

Ja jestem chętny.

Popytam jeszcze znajomych.

Opublikowano

kamil mi tez musisz wysłac. :wink:

Opublikowano
  • Autor

poprawione :D


Rabaty.jpg

Opublikowano

witam również proszę 2 sztuki z wysyłka do Rzeszowa mam kawal drogi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.