Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocene logów a4 b6 1.9 TDI AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://vaglog.rtnet.pl/log_186796.html
http://vaglog.rtnet.pl/log_186797.html
http://vaglog.rtnet.pl/log_186798.html
http://vaglog.rtnet.pl/log_186799.html
http://vaglog.rtnet.pl/log_186800.html
http://vaglog.rtnet.pl/log_186801.html
http://vaglog.rtnet.pl/log_186802.html
http://vaglog.rtnet.pl/log_186803.html
http://vaglog.rtnet.pl/log_186804.html

logi robione pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość :hi:


a zapomniałem napisac auto jest po programie :)


dodam ze buja mi autem po rozgrzaniu na zimnym nic. dwumas sie odzywa tzn chrobocze pod autem i jak go słychac to wtedy jest bujanie zarówno silnikiem i karoserią.

Opublikowano

http://vaglog.rtnet.pl/log_186796.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186797.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186798.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186799.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186800.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186801.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186802.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186803.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186804.html

logi robione pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość :hi:

a zapomniałem napisac auto jest po programie :)

dodam ze buja mi autem po rozgrzaniu na zimnym nic. dwumas sie odzywa tzn chrobocze pod autem i jak go słychac to wtedy jest bujanie zarówno silnikiem i karoserią.

http://vaglog.rtnet.pl/log_186796.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186797.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186798.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186799.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186800.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186801.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186802.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186803.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186804.html

logi robione pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość :hi:

a zapomniałem napisac auto jest po programie :)

dodam ze buja mi autem po rozgrzaniu na zimnym nic. dwumas sie odzywa tzn chrobocze pod autem i jak go słychac to wtedy jest bujanie zarówno silnikiem i karoserią.

kat synchronizacji troche rozjechanay....kiedy robiles rozrzad? ile dal ci program?

Opublikowano
  • Autor

kąt synchronizacji na wałku rozrządu był zmieniany tydzien temu i jest 0.0 rozrząd był robiony w maju. program dał 159 koni i 390 momentu. seria miała 134 km i 320 nm

Edytowane przez Jarek882

Opublikowano

kąt synchronizacji na wałku rozrządu był zmieniany tydzien temu i jest 0.0 rozrząd był robiony w maju. program dał 159 koni i 390 momentu. seria miała 134 km i 320 nm

czy moglbys napisac jaki to program? i czy jeszcze cos zmieniales? roznica jest odczuwalna?

Opublikowano
  • Autor

program hehe hamownia zmieniona dawka paliwa powietrza doładowanie. tzn co miałem zmieniać kąt wałka był zmieniany z 0.6 na 0.0 wiadomo że różnica przy takiej mocy jest odczuwalna wczesniej miałem około 10 sek do setki a teraz 8.

Opublikowano

program hehe hamownia zmieniona dawka paliwa powietrza doładowanie. tzn co miałem zmieniać kąt wałka był zmieniany z 0.6 na 0.0 wiadomo że różnica przy takiej mocy jest odczuwalna wczesniej miałem około 10 sek do setki a teraz 8.

czy mozesz powiedziec gdzie to robiles?

Opublikowano
  • Autor

u znajomego. zrobił już dużo aut głównie bmw i śmigają do dzisiaj.

Opublikowano

Nie wiem kto robił ten program ale widać że nie ma o tym pojęcia.

Turbo ładuje sporo za duzo.

Limitery momentu zle ustawione.

Moc wyszła mała bo nie przkalibrował czasów wtrysków na wieksze dawki.

Ogólnie program do poprawy.

Edytowane przez Jarol

Opublikowano
  • Autor

We wtorek jadę na poprawkę. Zdejmiemy niutona i damy go tak na 2500 obrotów. Mówił mi znajomy że wyreguluje pompki na wieksza dawke i doładowanie zmniejszy :)

Opublikowano

Gruby boost :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ile powinno wynosić doładowanie dla serii i po koksie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.