Jump to content
IGNORED

Dolna listwa drzwi.


imbusek
 Share

Recommended Posts

Witam mam audi a4 b5 99r po lifcie no i jak to czesto bywa ukradli mi dolna listwe drzwi mam pytanie czy kupowaliscie moze te zamienniki po ok 70 zl na allegro? Czy one bardzo odbiegają od oryginałów?

Link to comment
Share on other sites

Oglądałem taki na żywo i nie polecam, pasować jeszcze jakoś pasuje ale ma inny kolor ( nie jest zużyty ) jak inne wiec jak cos to polecam wszystkie 4 ale z tego co widziałem to koszt rzędu 350 zł. osobiście szukam używanego ale znaleźć taki w dobrym stanie graniczy z cudem...

Link to comment
Share on other sites

Nowe zamienniki są OK, ale przy wymianie kompletu bo kilkuletnie są troche wyblakłe i widać różnice.... wymieniałem a raczej zakładałem nowe bo stare poodpadały i została mi jedna tylko tylna, myślałem że ją zostawie ale różnica żuca sie z daleka no i trzeba też ją wymienić.

Co do jakości to ja jestem zadowolony, listwy mają twardy plastikowy jakby stelaż nasuwany na spinki, a zwieżchu jakby gumowe wykończenie przez całą szerokość, przy czym na dole samo gumowowe wykończenie które dopasowuje sie do progów.

Edited by kelltuzar
Link to comment
Share on other sites

Może nie ukradli tylo sama odpadła ? :D Zawsze będzie różnica między nową a używaną, to jest wiadome. Można kupić nie tyle co 4 sztuki, ale chociaż nowe na jedną stronę żeby to jakoś

Link to comment
Share on other sites

zostaną wystające bolce. trzeba je wyciąć, wszystko wyrównać i pomalować drzwi do listew ;) czy warto?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...