Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wskaźnik paliwa wariuje AHU.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy jakiś czas temu mój wskaźnik paliwa zaczął po prostu wariować.Zatankowałem auto gdzieś tak na poł baku..na drugi dzień gdy jechałem wskazówka licznika spadała na zero..pierwsze co do głowy mi przyszło gdzieś może jakiś wyciek czy cos..ale pod autem sucho do dnia dzisiejszego.. Po jakimś czasie zalałem do pełna na liczniku pokazuje ze przejechałem 700km na nie całej połowej baku..wskazówka zyje własnym życiem..raz pokazuje ze jest połowa kotła a raz ze prawie rezerwa..od czego zacząć naprawy itp?

Opublikowano

Sprawdź czujnik poziomu paliwa.

Opublikowano
  • Autor

..a gdzie sie on znajduje? :eusathink:chodzi ci o pływak?

Edytowane przez xBladex

Opublikowano
  • Autor

ok to sie poszuka...mam nadziej ze to nic poważnego...

Opublikowano

Miałem coś podobnego z wskazaniem temp cieczy chłodzącej raz pokazywał dobrze a raz nie: 2x wymieniłem tempomat a co się okazało był to sam wskaźnik i przypadło mi kupić nowy licznik za 300zł i złożyć z 2 jeden.

Opublikowano
  • Autor

ja mam nadzieje ze to nic poważnego..

Opublikowano

W dziale warsztat na 2 stronie jest temat odnośnie naprawy pływaka

Opublikowano
  • Autor

Ok to zerkne co i jak..dzięki.

Opublikowano

A jaki masz licznik?......nie Jaegera przypadkiem?......Bo jeśli tak to szukaj już vdo.......jakby co,to mam pływak w idealnym stanie.....kupiłem bo miałem też problem ze wskażnikiem.....ale to była wina licznika....

Opublikowano
  • Autor

ja mam VDO

Opublikowano

ja mam VDO

To wyjmij pływak ze zbiornika i zobacz czy jakiś kabelek nie przetarty albo czy ścieżka po której pracuje wskażnik nie wyrobiona.

Opublikowano
  • Autor

Ok..to zerkne tam..dostęp do pływaka będzie tylko pod kanapa tylna tak?

Opublikowano

Ok..to zerkne tam..dostęp do pływaka będzie tylko pod kanapa tylna tak?

Dostęp jest pod wykładzina bagaja. Jak już się dobierzesz to ręką musisz odpiac czujnik od tego całego kosza i go wyjąć. Polecam robić na niskim poziomie paliwa
Opublikowano
  • Autor

A to juz wiem gdzie jest..raczej będę to robił na weekendzie wiec paliwa ubędzie na pewno..

Opublikowano

A to juz wiem gdzie jest..raczej będę to robił na weekendzie wiec paliwa ubędzie na pewno..

Spoko.......poziom paliwa nie gra roli.....))))) Tylko ostrożnie wyjmuj....ha ha))))))) Powodzenia))))))))))

Opublikowano

A to juz wiem gdzie jest..raczej będę to robił na weekendzie wiec paliwa ubędzie na pewno..

Spoko.......poziom paliwa nie gra roli.....))))) Tylko ostrożnie wyjmuj....ha ha))))))) Powodzenia))))))))))
Nie gra? Ciężko wyjąć pływak jak zbiornik zapakowany pod korek :)
Opublikowano
  • Autor

Nie rozumiem gościa aluzji.

Opublikowano

Nie rozumiem gościa aluzji.

Nie było żadnej aluzji......Robiłem to kilka razy dlatego mówię że da się i przy pełnym zbiorniku,tylko trzeba ostrożnie wyjmować. Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

A chyba ze tak..dzieki za rady.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.