Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd czujnika kąta skrętu G-85 błąd 00778, Pomocy !


kanaper

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie wyskoczył mi błąd czujnika kąta skrętu G-85 nr błędu 00778.
Pomocy co robić wymieniać cały czujnik ? Na alledrogo widziałem po 100 zł ale jaki to ma być dokładnie itd ;/
Czy dam rade sam wymienić ? Czy jest w stanie ktoś wrzucić instrukcje jak to zrobić ?
Czy po ewentualnej wymianie trzeba coś jeszcze kodować czy wystarczy wsadzić i będzie śmigało ?
Jeśli nie ma konieczności wymiany lecz potrzebne samo kodowanie czy jest w stanie ktoś pomóc na forum ?
Ewentualnie jest jakiś magik z okolic Katowic, Zabrza, Gliwic który jest w stanie pomóc lub ktoś ma namiar na takiego ?

Pomocy bo nie wiem co robić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechać pareset metrów i czujnik sam się skalibruje ... jak coś można też kalibracje zrobić vagiem

i jak możesz wrzucaj cały, pełny opis dla błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dostałem tylko to co napisałem. Sam się nie kalibruje, więc będzie potrzebna jego wymiana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyszłość poza oznaczeniem błędu np. 00778 zapisuj kolejne oznaczenie PXXXX

JUz zaraz bys chciał wymieniać ... podjedz do kogoś z VAGiem odczytaj cały błąd (może problem leży w połączeniu elektrycznym) lub znajdz i przeprowadź procedurę kalibracji G85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. U mnie co jakiś czas zaświecają się i gasną kontrolki ESP i ABS. Czasami tylko jedna z nich, czasami obydwie, a czasami w ogóle nie świecą. Po skasowaniu błędów VAGiem pojawia się komunikat że nie ma błędów jadnak po odpaleniu auta czasami od razu a czasem później powracają. 

IMG_20180103_162931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...