Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AFN] Prośba o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam autko smiga bezproblemowo od lat po czipie na 163KM tylko przy 1 i 2 biegu potrafi zadymic na czarno co predzej sie nie zdarzalo. Celuje w nieszczelnosc w ukladzie fmic'a. Wrzucam 004 i 011 grupe ale mam jeszcze inne bloki. Prosze o analize.

http://wgraj-zdjecie.pl/TWQ - Grupa 004

http://wgraj-zdjecie.pl/WWQ - Grupa 011

Pozdrawiam.

Dodaje pozostale logi:

http://wgraj-zdjecie.pl/DlR - Grupa 000

http://wgraj-zdjecie.pl/ClR - Grupa 001

http://wgraj-zdjecie.pl/BlR - Grupa 008

http://wgraj-zdjecie.pl/zlR - Grupa 010

Wszystkie logi dynamiczne.


Pomoze ktos ?

Edytowane przez etrone98

Opublikowano

Gratuluje pałowania zimnego silnika :facepalm:

Dogrzej jednostkę i zrób ponownie logi...

Pzdr.Paweł.

Opublikowano
  • Autor

Co masz na mysli zimnego silnika, zanim zaczalem robic logi zrobilem 20km zeby dojechac na obwodnice, bylo rowno 90 stopni na zegarach :kwasny:

Opublikowano

bylo rowno 90 stopni na zegarach

wg.logu 001 masz na kocu 30*C :wink:

zrób loga stat. 007 na zimnym i wg.Ciebie na w pełni rozgrzanym silniku...

Ale wg. Mnie wariuje czujnik temp.podający sygnał dla ECU i zegarów (dwa w jednym :wink: ) stąd kopcenie (duża dawka)

Edytowane przez PAWEL69

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za pomoc, jutro na pewno zrobie jeszcze raz logi + 007 Pozdrawiam


Dodaje nowe logi:

http://wgraj-zdjecie.pl/nVR - Statycznie 000

http://wgraj-zdjecie.pl/qVR - Statycznie 001

http://wgraj-zdjecie.pl/mVR - Statycznie 003

http://wgraj-zdjecie.pl/pVR - Statycznie 007

http://wgraj-zdjecie.pl/yVR - Statycznie 007 zimny

http://wgraj-zdjecie.pl/tVR - Statycznie 011

http://wgraj-zdjecie.pl/xVR - Statycznie 013

http://wgraj-zdjecie.pl/wVR - Statycznie 018

http://wgraj-zdjecie.pl/vVR - Statycznie 023

Dynamicznie :

http://wgraj-zdjecie.pl/JVR - 000

http://wgraj-zdjecie.pl/GVR - 001

http://wgraj-zdjecie.pl/FVR - 003

http://wgraj-zdjecie.pl/DVR - 004

http://wgraj-zdjecie.pl/CVR - 008

http://wgraj-zdjecie.pl/BVR - 010

http://wgraj-zdjecie.pl/zVR - 011

Edytowane przez etrone98

Opublikowano

dziwne rzeczy się dzieją z tymi Twoimi logami... tu masz ponad 80*c

http://wgraj-zdjecie.pl/pVR

A tu w dynamicznych masz znowu 30*C :co:

http://wgraj-zdjecie.pl/GVR

żadnych błędów w sterowniku nie było?

Edytowane przez PAWEL69

Opublikowano
  • Autor

Nie bylo zadnych bledow.

To czujnik temperatury szwankuje ? Bo auto napewno bylo dzis dobrze zagrzane.


Czy to taki czujnik temp?

http://allegro.pl/czujnik-temperatury-audi-a3-tt-a4-b5-a6-c6-a8-oryg-i4680642183.html

Opublikowano

porównaj z tą co masz czy wtyczka taka sama

czy to jest combi? jakie masz koła i w ile osób logi były robione?

na 1 i 2 auto na czipie ma prawo dymić, można zrobić bez dymu ale to jest kosztem mniejszej mocy na pozostałych biegach, na 1 2 ile czasu jest ten dym, chwile, a większa moc tym kosztem na wyższych biegach znaczna i warto mieć dymienie na 1 i 2 i większą moc na pozostałych biegach niż bezdymną 1 i 2 i mniejszą moc na pozostałych biegach, w nowszych ecu ten problem łatwo można ogarnąć, w twoim ecu się nie da, za stary ecu

dolot wygląda na szczelny, a jeżeli jest nieszczelność no to jakaś drobna, powyżej 3000obr nie patrz na loga 003 bo zakresu brakuje dla maf

filtr paliwa jak ma te 20tys km można wymienić profilaktycznie

Opublikowano
  • Autor

Wlasciwie dzis zauwazylem ze jestem na granicy wymiany oleju, wymienie wiec wszystkie filtry i wypale kolektor dolotowy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.