Jump to content
IGNORED

Pomocy-brak ogrzewania! Czary

haller111
 Share

Recommended Posts

Witam .

Potrzebuje pomocy

nie działa ogrzewanie

nagrzewnica wymieniona, termostat tez.

Temperature osiąga, odpowietrzalem chyba ze 100 razy i dalej lipa

Chlodnica tez sprawna. Caly czas dmucha zimnym powietrzem

Mam 1.9 110km AFN

Może coś z klapami i nie przełącza ciepło/zimno jak należy?

Węże od nagrzewnicy przy aku ciepłe? Jak ciepłe to coś z klapami, wsadź głowę po plastiki przy konsoli i zobacz czy wszystkie wtyczki od klap podpięte.

skoro wszystko inne sprawne to może masz pompę uszkodzoną i nie ma prawidłowego obiegu?

No ale węże ma gorące. Więc obieg musi być bo inaczej nie przebiło by się przez nagrzewnice i powrót byłby zimniejszy sporo.

Weź latarkę i właź pod schowek. Sprawdź czy chodzą silniczki od klap. Będzie widać podczas zwiększania i zmniejszania temperatury. Ja u siebie to przerabiałem i samo przeczyszczenie komutatora pomogło.

Edited by piotrzaba5

Jak dobrze pamiętam to silniczek od klapy ciepło-zimno jest po prawej stronie kokpitu, dostaniesz się tam od strony nóg pasażera. Jak węże ciepłe to problem musi być po stronie klap.

No po uporczywych walkach z brakiem miejsca udało sie wytargać silniczek który de facto okazał się niesprawny do końca. Troche go przeczyscilem nasmarowałem i poprawilem szczotki przez chwile działał a później znowu przestał..spadaja trybiki w środku(teraz zatrzymaly się na cieplym:D). Wiec raczej poszukam jakiegoś innego (moze będzie lepszy :) dziękuję za pomoc balem sie ze to uszczelka pod głowicą a tu taka pierdolka

Temat uważam za zamknięty :)