Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z zegarkiem i licznikiem


mital80

Rekomendowane odpowiedzi

witam! od kilku dni jak wylacze zaplon to kasuje mi sie zegarek i data oraz brak podswietlenia przyciskow od esp i wlacznika swiatel nie wiem co jest przyczyna

jak wlacze postjuwki to nie podswietla licznika. gdy wlacze awaryjne to nie slychac tykania a kierunki mrugaja!!

Uzupełnij PROFIL!

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wlacze postjuwki to nie podswietla licznika. gdy wlacze awaryjne to nie slychac tykania a kierunki mrugaja!!

jakie auto? B5 B7 B8???? nawet w profilu nie masz, nie wiem jaki schemat szukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wlacze postjuwki to nie podswietla licznika. gdy wlacze awaryjne to nie slychac tykania a kierunki mrugaja!!

jakie auto? B5 B7 B8???? nawet w profilu nie masz, nie wiem jaki schemat szukac?

podpinalemn vaga i zero bledow w liczniku tylko klimatronik pokazuje caly czas blad 1206 czyli czas wylaczenia zaplonu czy cos takiego!! a mam b6 z 2004roku...taki jeden elektronik mowil ze to licznik i musze mu zostawic auto na dluzsza chwile ale mam drugi licznik na podmianke i jest to samo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie! auto bylo w serwisie i nic podobno do licznika nie dochodzi prad z bezpiecznika chyba bedzie kabelek, brak mi sił skasowali i nic nie zrobili!!! czsami zalapie i jest ok ale to tak na chwile.


problem rozwiazany :grin::banan: winny byl bezpiecznik jest dobry ale zasniedzialy i nie laczyl wyczyscilem gniazdo i narazie od 2dni jest ok

Edytowane przez mital80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...