Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 b5 by DaN0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne A4 :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie żebym narzekał na brak wolnego czasu :D

11140211_688406107954824_332743212178254

11157579_687800774682024_896908422128231

Na bieżąco opisuję na FP https://www.facebook.com/A4DaN0

Edytowane przez DaN0

Opublikowano

Ciekawie :)

Jak zobaczyłem czerwone dodatki "na sucho" to spoko wygląda, ale na postojówkach prawdziwy demon :D

Opublikowano
  • Autor

Jak Ci sie podobają postojówki, to nawet nie wspominam o czerwonych soczewkach. Wtedy kozacko wygląda! :D

post-431-0-49789900-1430435801.jpg

post-431-0-89713800-1430435806.jpg

Edytowane przez DaN0

Opublikowano

Terminator :)

Ciekawy pomysł masz na swój sposób, lepiej taśmę led czerwoną podswietlic podwozie

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wał napędowy zgodnie z planem (no może dzień poślizgu) przyjdzie w poniedziałek, razem z przekładnią kierowniczą z regeneracji. Przez telefon wał jest cud miód malina, ale gorzej już z maglownicą... Była tak skorodowana, że nie dało się jej uratować. Trzeba szukać innej. Macie namiary na sprawdzone przekładnie po regeneracji z okolic Śląska?


Halo, halo, jest tu kto? :P

Ostatnie dwa tygodnie były bardzo owocne, głowice już pościągane.

post-431-0-99428400-1431366245.jpg

Było troszku problemu ze śrubami z głowic. Z lewej praktycznie fungiel nówka, środkową musiałem odkręcać imbusem, a prawą... sami widzicie ;) Jak się nasadki dobrze nabiły to szło elegancko :)

post-431-0-13124100-1431366260.jpg

I małe porównanie. Moja uszczelka iii... zgadniecie z jakiego samochodu? :D

post-431-0-52707900-1431366196.jpg

post-431-0-00895400-1431366215.jpg

Silnik jest rozkręcony na tyle, na ile chciałem. Wał, tłoki, wałki, zawory i cała reszta na swoim miejscu, tym się w serwisie będą bawić, do którego wczoraj oddałem graty. Wstępna wycena 4500zł przy czarnych prognozach + jakiś zapas gotówki. Splanowane będą też pozostałe powierzchnie z bloku, oraz z miski i pół miski olejowej.

Warsztat już wysprzątany, bo się syfu nazbierało, że trzeba było w gumiakach chodzić :D Teraz się biorę za komorę, żeby ją pod kolor lusterek prysnąć.

post-431-0-99745600-1431976452.jpg


u mnie mikołaj już był, a u Was?

1439839962_by_DaN0.jpg?1439840091

Opublikowano

troche wczas ten mikolaj ale git zestawik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nowe światełka już czekają ;)

11880553_739231906205577_484958586945651

Blok także już pomalowany

11890956_740188216109946_351647102863660

A jak chcecie więcej, to odsyłam Was na facebooka :)https://www.facebook.com/A4DaN0

Opublikowano

czlowieku co ty robisz z tymi lampami utylizuj to jak najszybciej :kwasny:

Opublikowano

To jest jakiś fenomen z tymi lampami. Tak sobie przeglądam allegro i zauważyłem, że cena tjuningowych lamp rośnie wprost proporcjonalnie do wskaźnika kiczowatości :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

haha wiedziałem, że zrobie burze tymi lampkami :P No nic, jak ktoś powiedział są gusta i guściki ;)


Gdyby bylibyście ciekawi, to silnik już na miejscu, w 90% podłączony i jak Bóg da, to dziś odpalam.

12027760_751276815001086_318923557381112

Mam jeszcze pytanie skierowane dla posiadaczy b5 z tempomatem. Przewód podciśnienia wychodzący z wiązką kabli obok maglownicy podłączony jest do gruszki podciśnienia tempomatu (przewód podciśnienia czarny, z białym paskiem przez całą długość). Na wysokości ABSu jest trójnik i jakieś 4cm przewodu. Gdzie to ma być podłączone?

Poza tym: potrzebuję ową gruszkę o numerach 004 538 marki Hella. Podobno pasuje także od Volvo. Ma ktoś namiary na to cudeńko?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.