Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cieknąca przekładnia


mapper

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zaczeła mi ciec przekładnia z uszczelniacza pod lewą osłoną. i teraz się zastanawiam co robić. szukam taniego rozwiązania. czy kupić zestaw naprawczy i próbować uszczelnić, czy obdzwonić ogłoszenia z olxa i szukać używki? jak to jest z przekładniami w b5 są różne rodzaje czy nie? mam a4 b5 1.9 afn z 98r czy musi być z diesla czy od benzyny też pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori używka + gwarancja rozruchowa

z naprawą to różnie może być,jak sie okaże że listwa uszkodzona to zestaw naprawczy nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie myśle kupić używke i śmigać ale czy może być np od 1.6 czy były różnice w rocznikach i pojemnościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem na allegro regenerację za 350zł. Wysłali mi przekładnię za kaucją, swoją potem odesłałem i nie ma żadnego problemu. Gwarancja jest na rok. Używkę osobiście bał bym się założyć bo nigdy nie wiadomo ile pochodzi. Chyba że zakłada się samemu to można zmieniać w nieskończoność

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyszperałem przekładnie na olx.pl za całe 100zł i do tego miała nowe końcówki meyle, bez luzów i wycieków wiec warto było:) A wymiana piękna sprawa w audi 2 godz i po robocie a wymieniałem jeszcze dolne wahacze te banany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłbyś opisać krok po kroku jak się za to zabrać??Mile widziane uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też cieknie, ale będę jeździł poki ilość ubywającego płynu nie będzie zbyt duża.

Z regeneracjami jest taki problem, że to frajerstwo daje gwarancje tylko na rok. Nie chcą skurczybyki dać np. na 50 tys. km tylko na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba kupić używke suchą i latać dalej. Z tym dolewaniem to u mnie było tak że w tydzień wyjeździłem oleju hipola za 170zł a 100 dałem za przekładnie także jak dużo jeździsz to nie dolejwa tylko wymieniaj szybko i bedzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...